Zamknij
REKLAMA

Dzień pełen zdrowia i urody w Poddębicach. Już 15 czerwca

10:59, 06.06.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

15 czerwca 2019 roku w godz.10-18:00, na terenie boiska Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach odbędzie się Powiatowy Dzień Dla Zdrowia i Urody. To impreza, gdzie będzie można skorzystać z bezpłatnych porad oraz wziąć udział w ćwiczeniach Zumby, Jogi oraz Tabaty.

Powiatowy Dzień Dla Zdrowia i Urody to wydarzenie, które skupia się w 100% na komforcie życia mieszkańców Powiatu Poddębickiego. Z tego powodu, 15 czerwca br. mieszkańcy będą mieli okazję wykonać bezpłatne badania w: osteobusie i mammobusie; skorzystać z porad ekspertów Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej, Sanepidu, a także dietetyka i kosmetyczki. W programie imprezy przewidziano także ćwiczenia - Zumby, jogi oraz tabaty. Odbędą się także pokazy karate tradycyjnego i wiele innych atrakcji, w tym kierowanych również  dla dzieci.

W ramach Dnia dla Zdrowia i Urody Starostwo Powiatowe w Poddębicach zorganizowało także dla kobiet z terenu powiatu bezpłatne badania w ramach finansowanego przez NFZ populacyjnego programu wczesnego wykrywania raka piersi. Będą z niego mogły skorzystać kobiety w wieku 50-69 lat (liczba miejsc ograniczona, jednak z z Mammobusu można będzie także skorzystać komercyjnie). Dla kobiet i mężczyzn po 20 roku życia kierowane będa z kolei bezpłatne badania osteoporozy (* liczba miejsc ograniczona).  Poddębickie Centrum Zdrowia będzie wykonywało bezpłatne badania ciśnienia, EKG i poziomu cukru. Dla osób, które zdecydują się na badanie w Mammobusie lub Osteobusie przygotowane zostaną upominki - kosmetyki firmy DERMEDIC - BIOGENED.

Pozostałe atrakcje skierowane będą do całych rodzin, seniorów, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb kobiet w zakresie zdrowia i urody. Swoje stoiska zaprezentują m.in.:

- Starostwo Powiatowe 
- Klub Morsów Komando Foki 
- Klub biegaczy Zdyszani
- Powiatowa Biblioteka w Poddębicach
- Sanepid
- Powiatowy Weterynarz
- Fundacja Amazonki Łódź Centrum
- Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu MEDYK w Łodzi
- Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Poddębicach
- Program Czyste Powietrze WFOŚiGW
- Karta Seniora Województwa Łódzkiego 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ipoddebice.pl | Prawa zastrzeżone