Zamknij

Sparingowa wygrana seniorów z Turem Turek

11:01, 23.07.2019 M.K Aktualizacja: 11:02, 24.07.2019
Skomentuj foto: Mariusz Niedomagała foto: Mariusz Niedomagała

W swoim pierwszym meczu kontrolnym w letnim okresie przygotowawczym zawodnicy Term Neru Poddębice wygrali przed własną publicznością z Turem 1921 Turek, przedstawicielem wielkopolskiej ligi okręgowej (gr. III).

Poddębiczanie bardzo szybko objęli prowadzenie, bowiem już w 4. minucie dogranie Bartosza Narożnikawykorzystał Krzysztof Stachlewski. Po kwadransie było już 2:0, a kapitalny rajd przez pół boiska przeprowadził Kamil Kobryń. W 27. minucie po akcji Beniamina Tonna było już 3:0. Dośrodkowanie środkowego pomocnika zamknął Zawodnik Testowany.

Kolejne gole dla Trm Neru padły dopiero po przerwie. W 63. minucie prostopadłym podaniem Krystiana Olińskiego obsłużył Safouan Bahroun. Młody zawodnik w sytuacji sam na sam bez problemu umieścił piłkę w siatce. Kilka minut później ponownie znać o sobie dał Bahroun przeprowadzając dwójkową akcję z Danielem Waszczykiem zakończoną golem tego drugiego.

Termy Ner Poddębice – Tur 1921 Turek 5:1
Bramki dla Term Neru: Krzysztof Stachlewski, 4, Kamil Kobryń 15, Zawodnik Testowany 27, Krystian Oliński 63, Daniel Waszczyk 73.

Termy Ner Poddębice: Pięgot (30. Chodakowski, 60. Olejnik) - Owczarek (70. Narożnik), D. Gzyl (46. Makosz), Gierasimiuk (45. Łuczak, 80. Bahroun), Narożnik (46. Waszczyk), Tonn (30. Misztal, 60. Tomaszewski), Kobryń (30. Nowacki, 60. Jewczak), Matczak (30. Oliński, 70.' Matczak, 80. Stachlewski), Lewandowski (30' J. Gzyl, 60' Kacprowski), Stachlewski (30. Nowak, 60. Jagodziński), Zawodnik Testowany (30. Stępień, 60., Bahroun, 80. Zawodnik Testowany).

tekst: Kamil Nowacki