Zamknij

Kolejne sparingowe zwycięstwo seniorów z Poddębic

08:53, 29.07.2019 M.K Aktualizacja: 07:50, 31.07.2019
Skomentuj foto: Mariusz Niedomagała foto: Mariusz Niedomagała

Zawodnicy Term Neru Poddębice odnieśli drugie sparingowe zwycięstwo. Podopieczni trenera Patryka Ożadowicza wygrali z innym czwartoligowcem, LKS Kwiatkowice 2:1. Przed tygodniem biało-zielono-czerwoni wygrali 5:1 z występującym w wielkopolskiej klasie okręgowej (gr. III) Turem 1921 Turek.

Poddębiczanie objęli prowadzenie już w 9. minucie. Kamil Kobryń wykorzystał prostopadłe podanie od Safouana Bahrouna i pewnie pokonał golkipera gości. W 20. minucie do siatki kwiatkowiczan trafił Jakub Bistuła, zamykając dośrodkowanie Jakuba Owczarka. Przyjezdni odpowiedzieli trafieniem Jardela Muniz Cruza z 35. minuty.

Termy Ner Poddębice – LKS Kwiatkowice 2:1 (2:1)
Bramki: Kamil Kobryń 9, Jakub Bistuła 20 – Jardel Muniz Cruz 35

Termy Ner Poddębice: Niedomagała (46. Olejnik) - Owczarek (70. Narożnik), Retkowski (60. Mańka), D. Gzyl (46. Majorowicz), Narożnik (46. Waszczyk), Tonn (46. Pasik, 70. Belica), Kobryń (46. Nowacki), Lewandowski (46. Masztakow), Matczak (30. Oliński, 75. Matczak), Bistuła (45. J. Gzyl, 70. Kacprowski), Bahroun (46. Saliński).