Zamknij

Minimalna porażka na inaugurację rundy rewanżowej

08:14, 17.03.2021 M.K Aktualizacja: 08:17, 17.03.2021

W meczu inaugurującym rundę rewanżową rozgrywek łódzkiej IV ligi KEEZA Termy Ner Poddębice przegrały 2:3 (0:1) ze Stalą Głowno. Bramki dla biało-zielono-czerwonych zdobył Mateusz Spychalski.

Zawody lepiej rozpoczęli gospodarze, stwarzając sobie dwie wyśmienite okazje na objęcie prowadzenia. Najpierw pojedynek sam na sam z Kacprem Leszczyńskim przegrał Rafał Kuchciak. W kolejnej sytuacji bramkarz Stali Głowno instynktownie obronił uderzenie Daniela Waszczyka. W 29 minucie sędzia podyktował rzut karny dla gości, za faul Jakuba Niedomagały na jednym z napastników Stali Głowno. Jedenastkę na bramkę zamienił Patryk Tuliński, choć Niedomagała był bliski obronienia uderzenia.

Od początku drugiej połowy KEEZA Termy Ner Poddębice rzuciły się do odrabiania strat. W 54 minucie arbiter ponownie wskazał na jedenasty metr. Tym razem ręką w polu karnym zagrał jeden z interweniujących defensorów przyjezdnych. Do piłki podszedł Mateusz Spychalski i silnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce. Kiedy wydawało się, że lada moment padnie drugi gol dla gospodarzy, Antoni Waśkiewicz  wyprowadził Stal Głowno na  ponowne prowadzenie. Chwilę później  bramkę na 1:3 zdobył Patryk Podlecki. Wynik spotkania na pięć minut przed końcem ustalił Mateusz Spychalski.

Niedomagała - Mańka, J.Gzyl, Mazur (35' Borysiak) Stajewski - Kuchciak, Tomaszewski (75' Milankiewicz), Jarczewski, Waszczyk (65' Szymczak), Spychalski, Paias (75' Paias).

Rezerwowi: Pięgot, Kacprowski, Woźniak.