Zamknij
REKLAMA

Laureatki Festiwalu Zaczarowanej Piosenki i Szansy na Sukces wystąpiły w integracyjnym koncercie [WIDEO, FOTO]

09:08, 13.12.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Michał Kubacki

Koncert Uniejowskiej Grupy Integracyjnej ,,Z Wysokości" odbył się 8 grudnia 2019 roku w Uniejowie. Grupie w świątecznym repertuarze towarzyszyły dwie utalentowane młode wokalistki: Ula Kowalska – laureatka Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, finalistka programu Mali Giganci, polskich preselekcji do Eurowizji Junior 2017 oraz  Aleksandra Nykiel -  laureatka Festiwalu Zaczarowanej Piosenki i Szansy na Sukces, Opole 2019

W koncercie, którego organizatorem było Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni, wystąpiły dzieci, młodzież oraz osoby z niepełnosprawnością. Po raz kolejny w uniejowskiej kolegiacie można było usłyszeć młodych, uzdolnionych artystów z naszej gminy, którzy zaśpiewali kolędy oraz pastorałki.  W składzie Uniejewskiej Grupy Integracyjnej znaleźli się: przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola w Uniejowie, uczniowie ze szkół podstawowych z Uniejowa, Wielenina, Wilamowa, Spycimierza i podopieczni Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Czepowie.

Wystąpiły również dwie utalentowane wokalistki, które mają za sobą występy na Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, w Szansie na Sukces oraz polskich preselekcjach do Eurowizji Junior 2017 - Ula Kowalska oraz Aleksandra Nykiel. W jednym z utworów zaspiewały wspólnie z Karoliną Michalak i Piotrem Woźniakiem - prezesem Uniejowskiego Stowarzyszenia Aktywni.

Ponad pięćdziesięcioosobowej grupie towarzyszyli instrumentaliści: Paweł Serafiński (organy Hammonda), Marcin Jaśkiewicz (gitara), Łukasz Mosiagin (gitara basowa), Jakub Pięgot (perkusja), Maksymilian Pięgot (instrumenty perkusyjne), Maksymilian Mielczarek (puzon), Tomasz Piasecki (instrumenty klawiszowe) oraz koordynator projektu Mirosław Madajski (trąbka).

[ZT]289[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ipoddebice.pl | Prawa zastrzeżone