Zamknij

GDP Squad zagrają w Spichlerzu Polskiego Rocka w Jarocinie? Trwa głosowanie

11:28, 23.07.2020 | M.K
Skomentuj Fot. Michał Kubacki
REKLAMA

26 września 2020 roku odbędzie się koncert transmitowany na żywo w Internecie ze Spichlerza Polskiego Rocka w Jarocinie. Jednym z trzech zespołów, które zagrają może być zespół GDP SQuAD. Aby pomóc chłopakom w dostaniu się do grona zespołów, które wystąpią na scenie wystarczy zagłosować bezpłatnie na stronie internetowej https://rytmy.spichlerzpolskiegorocka.pl/glosowanie/

Internauci za pośrednictwem konta facebook wybierają 30 kapel, spośród nich jury wybierze 3 finalistów, którzy zagrają w Spichlerzu Polskiego Rocka w Jarocinie 26 września 2020 r. 

Od 22 do 31 lipca 2020 r. trwa głosowanie internetowe, podczas którego internauci wybiorą 30 półfinalistów, którzy przejdą do II etapu. Wyboru trzech finalistów, którzy zagrają 26 września br. na koncercie finałowym w Spichlerzu Polskiego Rocka w Jarocinie dokona Komisja Konkursowa. W jury zasiadają: DAREK MALEO MALEJONEK (Członek zespołów: Kultura, Izrael, Moskwa, Armia, Houk, 2Tm2,3 oraz Arka Noego. Założyciel i lider Maleo Reggae Rockers), TOMASZ JANKOWSKI (związany z konkursem dla młodych wykonawców w ramach Jarocin Festiwal. Muzyk, tekściarz, animator i promotor kultury) oraz ARTUR RAWICZ (fotograf i dziennikarz, promotor muzyczny). Finalistów poznamy między 10 - 31 sierpnia - co tydzień Jury ogłosi po jednym z trzech finalistów.

GDP Squad, czyli Grupa Dobrych Przyjaciół, to zespół istniejący od 2005 roku, prezentujący mieszankę reggae, funky, ska i rocka. W marcu br. światu ukazał się ich debiutancki album - "Oddychaj". Jest on podsumowaniem wieloletniej działalności zespołu i efektem współpracy z EMBRYO NAGRANIA. Wszystkie utwory na płycie to autorska muzyka Squad'u, z równie autorskimi tekstami wokalisty. W składzie zespołu znajdziemy muzyków z Uniejowa, Poddębic, Aleksandrowa Łódzkiego i Turku.

W konkursie GDP Squad wystartował z piosenką ,,Słowo".

Konkurs JAROCIŃSKIE RYTMY MŁODYCH realizowany jest w ramach projektu „Wielkopolskie Rytmy Młodych w sieci” i  organizowany jest przez Muzeum Regionalne w Jarocinie.

 

[ZT]404[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%