Zamknij
REKLAMA

Sprawdź, gdzie zagłosujesz w niedzielnych wyborach [Lista lokali wyborczych w powiecie poddębickim]

08:32, 09.10.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę, 13 października, w godzinach 7-21 odbędą się wybory do Sejmu i Senatu. W gminach powiatu poddębickiego jest 51 obwodowych komisji wyborczych. Sprawdź, gdzie jest Twój lokal wyborczy, w którym będziesz mógł zagłosować. 

Gmina Dalików:
1 Szkoła Podstawowa w Dalikowie, Łęczycka 3, 99-205 Dalików Dalików ulice: Zachodnia, Łódzka, Osiedlowa, Łęczycka Dalików ulice: Wschodnia, Plac Powstańców, Polna Złotniki (bez wsi Kazimierzów) Gajówka Bardzynin, Dąbrówka Nadolna Krzemieniew, Złotniki: wieś Kazimierzów
2 Szkoła Podstawowa w Domaniewie, Domaniew 42, 99-205 Dalików Brudnów, Domaniew, Domaniewek, Krasnołany
3 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Kucinach, Kuciny 23, 99-205 Dalików Kuciny, Madaje Stare, Sarnów
4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Budzynku, Budzynek 25, 99-205 Dalików Budzynek, Idzikowice, Psary
5 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Wilczycy, Wilczyca 23, 99-205 Dalików Oleśnica, Wilczyca, Zdrzychów
Gmina Pęczniew
1 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Deki-Deczyńskiego, Główna 17, 99-235 Pęczniew Sołectwa: Pęczniew, Popów, Kraczynki, Rudniki, Przywidz, Osowiec
2 Budynek OSP w Luboli, Lubola 76a, 99-235 Pęczniew Sołectwa: Brodnia, Brodnia Kolonia, Lubola, Ferdynandów
3 Budynek OSP w Księżej Wólce, Księża Wólka 28, 99-235 Pęczniew Sołectwa: Księża Wólka, Siedlątków, Księże Młyny
4 Budynek OSP w Drużbinie, Drużbin 53, 99-235 Pęczniew Sołectwa: Borki Drużbińskie, Drużbin, Dybów, Wola Pomianowa
5 Centrum Kulturalno-Oświatowe we wsi Brzeg przy szkole podstawowej, Brzeg 118, 99-235 Pęczniew Sołectwa: Brzeg, Jadwichna, Zagórki
Gmina Poddębice
1 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Poddębicach, Łęczycka 13/15, 99-200 Poddębice Ulice: 1 Maja, Baczyńskiego, Brzozowa, Deczyńskiego, Dębowa, Klonowa, Ignacego Krasickiego od zachodniej strony ul. Krótkiej , Krótka, Lipowa, Łęczycka od nr 12 do ul. Jana III Sobieskiego, Młynarska, Morelowa, Nowa, Piotrowskiego, Poprzeczna, Północna, Przyszłość, Rzemieślnicza od zachodniej strony ul. Krótkiej, Sosnowa, Wiśniowa, Wierzbowa.
2 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Poddębicach, ul. Łęczycka 13/15, 99-200 Poddębice Ulice: Ignacego Krasickiego od wschodniej strony ul. Krótkiej, Rzemieślnicza od wschodniej strony ul. Krótkiej
3 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Poddębicach, Łęczycka 13/15, 99-200 Poddębice Ulice: Jana III Sobieskiego od nr 5, Dojazd
4 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Poddębicach, Łęczycka 13/15, 99-200 Poddębice Ulice: Cicha, Jana III Sobieskiego do nr 4, Krokusowa, Kwiatowa, Łęczycka od ul. Jana III Sobieskiego w kierunku północnym, Miła, Piękna, Pogodna, Radosna, Różana, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Tulipanowa, Wesoła, Wrzosowa
5 Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna im. Ziemowita Skibińskiego w Poddębicach, Łódzka 31, 99-200 Poddębice Ulice: Pułkownika Jerzego Mencla, Kaliska, Kilińskiego, Łęczycka do nr 11, Łódzka, Leśna, Nadrzeczna, Narutowicza między ul. Łódzką a Przejazd, Ogrodowa, Partyzantów, Parzęczewska, Piaskowa, Plac Kościuszki, Pułaskiego, Sienkiewicza, Szkolna, Wiejska, Wodna, Wschodnia, Zacisze
6 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach, Polna 36, 99-200 Poddębice Ulice: Południowa, Przejazd od nr 12, Zielona do nr 12
7 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach, Polna 36, 99-200 Poddębice Ulice: Cmentarna, Gajowa, Grunwaldzka, Jałowcowa, Jesienna, Kochanowskiego, Kopernika, Konopnickiej, Kosmonautów, Mickiewicza, Myśliwska, Narutowicza na południe od ul. Przejazd, Osiedlowa, Polna, Przejazd do nr 11, Reja, Targowa, Wiosenna, Wspólna, Wyzwolenia, Złota, Zielona od nr 13.
8 Sala OSP w Sworawie, Sworawa 28, 99-200 Poddębice Sołectwa: Golice, Sworawa
9 Sala OSP w Panaszewie, Panaszew 24A, 99-200 Poddębice Sołectwa: Łężki, Panaszew, Tarnowa
10 Sala OSP w Kałowie, Kałów 13, 99-200 Poddębice Sołectwa: Adamów, Góra Bałdrzychowska, Kałów, Tumusin, Wólka
11 Sala OSP w Niewieszu, Niewiesz-Kolonia 39, 99-200 Poddębice Sołectwa: Grocholice, Józefów-Kolonia, Józefów, Kobylniki, Niewiesz-Kolonia, Niewiesz, Sempółki, Szarów, Wilczków
12 Sala OSP w Klementowie, Klementów 1D, 99-200 Poddębice Sołectwa: Chropy, Karnice, Klementów, Praga
13 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Niemysłowie, Niemysłów 32A, 99-200 Poddębice Sołectwa: Borzewisko, Dominikowice, Dzierzązna, Gibaszew, Leśnik, Lubiszewice, Niemysłów
14 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Lipnicy, Lipnica 22A, 99-200 Poddębic Sołectwa: Balin, Ewelinów, Krępa, Ksawercin, Lipnica, Nowa Wieś
15 Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie, Bałdrzychów 13A, 99-200 Poddębice Sołectwa: Antonina, Bałdrzychów, Lipki, Malenie, Podgórcze, Porczyny
16 Sala OSP w Nowym Pudłowie, Nowy Pudłów 42, 99-200 Poddębice Sołectwa: Feliksów, Nowy Pudłów, Pudłówek, Stary Pudłów
17 Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie, Byczyna 45A, 99-200 Poddębice Sołectwa: Góra Bałdrzychowska-Kolonia, Rąkczyn, Zagórzyce
18 Poddębickie Centrum Zdrowia Sp. z o. o. w Poddębicach-Szpital, Mickiewicza 16, 99-200 Poddębice Poddębickie Centrum Zdrowia Sp. z o. o. w Poddębicach-Szpital
19 NZOZ "MOŻ-MED. " Sp. j. Możdżan w Poddębicach, Miła 27, 99-200 Poddębice NZOZ "MOŻ-MED. " Sp. j. Możdżan w Poddębicach
Gmina Uniejów
1 Szkoła Podstawowa w Wilamowie, Wilamów 50, 99-210 Uniejów Sołectwa: Lekaszyn i Wilamów, Brzozówka, Góry, Kuczki i Skotniki, Czepów i Stanisławów
2 Szkoła Podstawowa w Wieleninie, Wielenin 30a, 99-210 Uniejów Sołectwa: Dąbrowa, Kozanki Wielkie, Pęgów, Rożniatów, Rożniatów-Kolonia i Zaborów, Hipolitów, Wielenin i Wielenin-Kolonia
3 Szkoła Podstawowa w Spycimierzu, Spycimierz 7, 99-210 Uniejów Sołectwa: Łęg Baliński i Spycimierz, Człopy, Spycimierz-Kolonia, Wieścice i Zieleń
4 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie, Targowa 21, 99-210 Uniejów Sołectwa: Orzeszków, Orzeszków-Kolonia i Ostrowsko, Brzeziny, Czekaj, Felicjanów i Wola Przedmiejska
5 Szkoła Podstawowa w Uniejowie, Kościelnicka 26 - 28, 99-210 Uniejów miasto Uniejów, ulice: Targowa nr 9, 9A i 9B, Ireny Bojakowskiej oraz Rynek, Sienkiewicza, płk. Szczepana Ścibiora, Łęczycka, abp. Jakuba Świnki, Polna, Dębowa, Kilińskiego, Zamkowa, Towarzystwa Przyjaciół Uniejowa, Awaryjna, Biskupa Wojciecha Owczarka, Błogosławionego Bogumiła, Dąbska, Krótka, Ogrodowa, Rzeczna, Miodowa, Wschodnia, Łączna, Cicha, Słoneczna
6 Miejskie Przedszkole w Uniejowie, Wiśniowa 9, 99-210 Uniejów miasto Uniejów, ulice: I. Krasińskiego, Bolesława Prusa, C. K. Norwida, J. Słowackiego, A. Mickiewicza, E. Orzeszkowej, Targowa-z wyjątkiem nr 9, 9A i 9B, Asnyka, Reymonta, Kościelnicka, Portowa, Dolna, Wodna, Turecka, Szkolna, Kościelna, Plac Kolegiacki, Przechodnia, Jana Pawła II, Makowa, Podleśna, Wiejska, Kwiatowa, Tęczowa, Wąska, Wiśniowa, Zielona, Lipowa, Różana, Marii Konopnickiej, Orzechowa, Spacerowa
Gmina Wartkowice
1 Szkoła Podstawowa w Wartkowicach, Legionów Polskich 5, 99-220 Wartkowice Sędów, Spędoszyn, Spędoszyn-Kolonia, Nowy Gostków, Wartkowice, Mrówna, Ner, Stary Gostków
2 Muzeum Oświatowe w Bronowie, Bronów 6, 99-220 Wartkowice Biernacice, Bronów, Bronówek, Polesie
3 Obiekt komunalny w Białej Górze, Biała Góra 39, 99-220 Wartkowice Łążki, Powodów, Powodów Trzeci, Biała Góra, Drwalew, Orzeszków-Starzyny
4 Szkoła Podstawowa w Kłódnej, Jadwisin 3, 99-220 Wartkowice Kłódno, Konopnica, Zalesie
5 Obiekt komunalny w Parądzicach, Parądzice 25, 99-220 Wartkowice Krzepocinek, Parądzice, Sucha, Wierzbowa
6 Obiekt komunalny w Pełczyskach, Pełczyska 4, 99-220 Wartkowice Chodów, Pełczyska, Wola-Dąbrowa, Wólka
7 Obiekt komunalny w Sakowie, Saków 7, 99-220 Wartkowice Pauzew-Borek, Dzierżawy, Kiki, Saków
8 Obiekt komunalny w Turze, Wilkowice 8, 99-220 Wartkowice Nowa Wieś, Tur, Plewnik, Truskawiec, Ujazd
9 Ochotnicza Straż Pożarna w Zelgoszczy, Zelgoszcz 26, 99-220 Wartkowice Grabiszew, Światonia, Wólki, Zelgoszcz
10 Dom Pomocy Społecznej w Gostkowie, Stary Gostków 41, 99-220 Wartkowice Dom Pomocy Społecznej w Gostkowie
Gmina Zadzim
1 Zespół Szkół w Zadzimiu, Kazimierzew 38, 99-232 Zadzim Sołectwa: Adamka, Górki Zadzimskie, Pietrachy, Kraszyn, Pałki, Wola Flaszczyna, Wola Zaleska, Zadzim
2 Sala OSP w Ralewicach, Ralewice 4, 99-232 Zadzim Sołectwa: Ralewice, Rzeczyca, Skęczno, Grabina, Marcinów
3 Szkoła Podstawowa w Zygrach, Zygry 71, 99-232 Zadzim Sołectwa: Bąki, Bogucice, Zygry, Otok
4 Budynek Szkoły w Małyniu, Kłoniszew 57, 99-232 Zadzim Sołectwa: Jeżew, Ruda Jeżewska, Dzierzązna, Stefanów, Kłoniszew, Małyń
5 Sala OSP w Wierzchach, Wierzchy 31A, 99-232 Zadzim Sołectwa: Chodaki, Iwonie, Piotrów, Wierzchy, Żerniki, Bratków
6 Sala OSP w Charchowie Pańskim, Charchów Pański 25, 99-232 Zadzim Sołectwa: Charchów Księży, Rzechta Drużbińska, Charchów Pański, Dąbrówka, Wyrębów

Źródło: https://wybory.gov.pl/sejmsenat2019/pl/organy_wyborcze/obwodowe/kom/545129

[ZT]245[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ipoddebice.pl | Prawa zastrzeżone