Zamknij
REKLAMA

Czego pilnowali ponad dobę policjanci na uniejowskiej plaży? [ZDJĘCIA]

14:08, 31.08.2020 | M.K
Skomentuj Fot. Michał Kubacki
REKLAMA

Zapewne nie takich znalezisk spodziewali się uczestnicy zawodów poszukiwaczy, które rozegrano w ubiegły weekend w Uniejowie. Podczas poszukiwań organizowanych na miejskiej plaży podczas I Festiwalu Misji Skarb jedna z ekip odnalazła pocisk artyleryjski, który zakopany był na uniejowskiej plaży.

Jak mówił jeden z uczestników poszukiwań pocisk wykopano z głębokości kilkudziesięciu centymetrów. Wcześniej kilkudziesięciu poszukiwaczy biorących udział w zawodach, z detektorami metali przeczesywało plażę w poszukiwaniu ukrytych monet.

Podczas pracy wykrywaczami metali jedna z ekip natrafiła na nietypowe znalezisko. Po wykopaniu przedmiotu okazało się, że to najprawdopodobniej pocisk, stąd natychmiast wezwano policję, która do przyjazdu patrolu saperskiego, przez ponad 24 godziny zabezpieczała teren, przy którym znajdowało się znalezisko.

W poniedziałek po godzinie 12:00 patrol saperski z Tomaszowa Mazowieckiego zabezpieczył pocisk, który wg nieoficjalnych informacji okazał się pociskiem artyleryjskim z czasów II wojny światowej.

Jak się okazuje, I Festiwal Misji Skarb organizowany wspólnie z bohaterami programu Misji Skarb emitowanego w Fokus TV przyniósł uczestnikom więcej wrażeń niż mogli się spodziewać. 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA