Zamknij

Kierowca kat. C+E

Nr oferty: StPr/22/0258Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Krasickiego 1B/28, 99-200 Poddębice, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Przewóz towarów na terenie UE.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 30.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 9 000 do 11 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Zawód:
    • Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Uprawnienia:
      • Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C + E
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Karta kierowcy
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: TRANSPORT SOBCZAK KATARZYNA
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Krasickiego 1B/28, 99-200 Poddębice, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
        Osoba do kontaktu: Adam Mikołajewski
        Numer telefonu: 692 254 493
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        pomoc biurowa
        StPr/22/0296
        data rozpoczęcia pracy od 14.06.2022
        wynagrodzenie od 1 565 PLN

        Prace fizyczne przy budowie dróg, prace brukarskie, ręczne prace transportowe przy użyciu prostych narzędzi typu łopaty itp.
        StPr/22/0257
        data rozpoczęcia pracy od 01.06.2022
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        Przewóz towarów na terenie UE.
        StPr/22/0258
        data rozpoczęcia pracy od 30.05.2022
        wynagrodzenie od od 9 000 do 11 000 PLN

        Szycie bluzek z dzianiny.
        StPr/22/0241
        data rozpoczęcia pracy od 16.05.2022

        magazynier
        StPr/22/0238
        data rozpoczęcia pracy od 12.05.2022
        wynagrodzenie od 1 489 PLN

        sprzedawca
        StPr/22/0240

        sprzedawca - kasjer
        StPr/22/0198
        data rozpoczęcia pracy od 26.04.2022

        Przewóz osób na trasie Łęczyca - Łódź
        StPr/22/0379
        data rozpoczęcia pracy od 22.04.2022
        wynagrodzenie od od 5 500 PLN

        ogrodnik
        StPr/22/0168