Zamknij

Do Poddębic przyjedzie Cyrk Europa. Co w programie?

07:29, 21.04.2022 | .
Skomentuj

Cyrk Europa w sezonie 2022 prezentuje nowy, międzynarodowy program pt. „ Planeta uśmiechu", w którym zaprezentują się artyści z Polski, Włoch oraz Kolumbii. Międzynarodowi artyści sprawią, że na twarzach widzów zagoszczą salwy śmiechu i radości. W najbliższych dniach Cyrk Europa zagra swój program w Poddębicach i Uniejowie.

Do Poddębic przyjedzie Cyrk Europa. Co w programie?

W nowej produkcji  Cyrku Europa zobaczyć można będzie m.in. niezwykły, tajemniczy i spektakularny Quick change, który zaprezentują utytułowani artyści areny polskiej, uczestnicy festiwali cyrkowych w Chinach oraz we Francji- Duo Mistic. Kolejnym przystankiem podróży po planecie uśmiechu będą brawurowe i efektowne ewolucje pod kopułą cyrku na jedwabnych chustach, które zaprezentuje młody i utalentowany artysta areny polskiej - Krystian.

W cyrkowej podróży, nie możemy pominąć przystanku w włoskiej restauracji, w której talerze służą nie tylko do jedzenia, w wykonaniu Los Rolos! To włosko- kolumbijskie małżeństwo zaprezentuje również karkołomne żonglerskie ewolucje.

W podróż ponad chmury w niezwykłej rewii bubbles act, zaprezentuje się po raz pierwszy- „Duo la belle epoque".

Podczas spektaklu o dobry humor zadba clown Pablito, który w tym sezonie przygotował dla Państwa coś specjalnego. Program poprowadzi dyrektor Cyrku - Daniel Woźniak.

Najmłodszym widzom w trakcie show towarzyszyć będą ich ulubieńcy: świnka Peppa, George oraz Smerfy !  To i wiele innych atrakcji czeka na widzów Państwa pod namiotem Cyrku EUROPA !

Poddębice, ulica Krasickiego
24 kwietnia 2022 - niedziela   
Spektakl o godzinie 15:00

Uniejów
Plac przy Termach
25 kwietnia 2022 - poniedziałek
Spektakl o godzinie 17:00

Bilety dostępne na stronie KupBilecik https://www.kupbilecik.pl/baza/8932/Cyrk+Europa/ oraz w kasie cyrku w dniu przedstawienia.

Dzieci do lat 2 - wstęp wolny !

Więcej informacji: https://cyrkeuropa.blogspot.com/ oraz https://www.facebook.com/cyrkeuropa

Cyrk Europa - official spot audio 2022: https://www.youtube.com/watch?v=_Kgn6SiFeo0

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%