Wiadomości

Zamknij

„Lato z Radiem i Telewizją Polską” odwiedzi Poddębice. Zobacz, kto wystąpi na scenie. 

07:45, 17.07.2025 Aktualizacja: 04:40, 25.10.2025
Skomentuj „Lato z Radiem i Telewizją Polską” odwiedzi Poddębice. Zobacz, kto wystąpi na scen zdjęcie archiwalne uniejow.net.pl

Trasa „Lata z Radiem i Telewizją Polską” odwiedzi 2 sierpnia Poddębice.Organizatorzy ogłosili, kto wystąpi tego dnia na muzycznej scenie koncertowej.

W lipcu ruszyła Trasa Lata z Radiem i Telewizją Polską. Na koncertowej mapie znalazło się dziewięć miejscowości,  w tym Poddębice. Organizatorzy ogłosili, że na scenie wystąpią: Dawid Kwiatkowski, Enej, Afromental, Bovska, Marika, Perfect & Drapała, Varius MAnx & KAsia Stankiewicz, Ania Iwanek, Piotr Salata.

źródło. FB Gmina Poddębice.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ipoddebice.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%