Poddębicki policjant Mistrzem Świata w Karate WUKF
Kolejny zespół Ekstraklasy trenuje przed rozgrywkami. Wisła Płock na zgrupowaniu w Uniejowie [FOTO]
11:58, 03.08.2020
Drużyna piłkarska z Ekstraklasy na zgrupowaniu w Uniejowie [FOTO]
08:25, 28.02.2020
Marcin Tybura (MMA 17-6) w nocy z soboty na niedzielę podczas gali UFC on ESPN+ 27 zmierzy się z Sergiejem Spivakiem (MMA 10-1). To powrót Tybury do otagonu po przegranej wrześniowej walce z Augusto Sakai.
10:08, 24.02.2020
V edycja Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Poddębicach odbyła się 22 lutego 2020 roku w hali sportowej w Uniejowie. Zawody wygrała drużyna PSP Poddębice, która w meczu finałowym wygrała 2:0 z policjantami z OPP Łódź. Trzecie miejsce zajęła drużyna KMP Łódź, a czwarta KPP Łowicz.
12:49, 23.02.2020
W miniony weekend seniorzy Term Neru Poddębice rozegrali kolejną grę kontrolną. Zespół Witold Obarka zmierzył się na obiekcie Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie z przedstawicielem łódzkiej klasy okręgowej ? Orłem Parzęczew.
08:00, 03.02.2020
Sparingowa porażka seniorów
1
10:57, 02.02.2020
Zawodnicy KEEZA Termy NER Poddębice w pierwszych rozgrywkach Termy Cup 2020
08:28, 27.01.2020
Charytatywny turniej piłki nożnej, z którego dochód przeznaczony będzie na leczenie 13-letniego Adriana Króla odbył się w niedzielę 26 stycznia w Uniejowie. W turnieju zagrała również Reprezentacja Poddębickiej Ligi Halowej. Podczas imprezy można było również wesprzeć leczenie chłopca kupując domowe ciasta, zupę oraz biorąc udział w torze sprawnościowym dla dzieci.
08:11, 18.11.2019
Porażka Poddębic na zakończenie rundy
13:46, 09.11.2019
W piątek 8 listopada 2019 roku na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Uniejowie odbyły się zawody powiatowe w ramach Igrzysk Dzieci, czyli klas szóstych i młodszych. W turnieju wystartowało po sześć drużyn w kategoriach dziewcząt i chłopców. Najlepsi w obu kategoriach okazali się gospodarze, czyli zawodnicy Szkoły Podstawowej w Uniejowie. SP 1 w Poddębicach zajęła drugie miejsce wśród chłopców.
07:54, 04.11.2019
KEEZA Termy Ner nie sprostały KS Kutno
19:27, 26.10.2019
Zawodnicy Term Neru Poddębice odnieśli pierwsze ligowe zwycięstwo w bieżącym sezonie. Podopieczni trenera Patryka Ożadowicza pokonali na obiekcie Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie Borutę Zgierz 4:3.
08:47, 21.10.2019
Zawodnicy KEEZA Termy Ner Poddębice przegrali przed własną publicznością z LKS Kwiatkowice 0:3. Piątkowa konfrontacja zainaugurowała 13. kolejkę spotkań w łódzkiej czwartej lidze.
07:30, 12.10.2019
6 października 2019 r. w Brodnicy odbył się Puchar Polski Karate Shotokan . Na starcie pojawiło się ponad 80 zawodników z klubów z całej Polski zrzeszonych w Polskim Zjednoczeniu Karate. Z medalami wrócili także zawodnicy poddębickiego Dragona.