Zamknij
REKLAMA

Mobilne stanowisko NFZ w Poddębicach

08:55, 03.10.2019 | M.K
Skomentuj
?Fot. Starostwo Powiatowe w Poddębicach.
REKLAMA

Dużym zainteresowaniem cieszyło się mobilne stanowisko NFZ, które 1 października br. działało w Starostwie Powiatowym w Poddębicach.

Na mobilnym stanowisku NFZ, które było czynne przez cztery godziny można było wyrobić Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), potwierdzić Profil Zaufany, założyć Internetowe Konto Pacjenta (IKP), a także potwierdzić zlecenie na wyroby medyczne oraz uzyskać informacje o najkrótszych terminach leczenia.

Podczas działania punktu mobilnego w Poddębicach wydano 146 kart EKUZ. W Uniejowie podobne spotkanie odbyło się 26 września, wtedy mieszkańcy wyrobili  130 kart. 

Warto dodać, że kartę EKUZ można wyrobić również wysyłając wniosek o jej wydanie przez Internet. Wypełniony i podpisany wniosek można zeskanować i wysłać mailem do właściwego oddziału wojewódzkiego NFZ lub jednej z delegatur NFZ; wysłać pocztą lub faksem do właściwego oddziału lub jednej z delegatur NFZ; wysłać do właściwego oddziału wojewódzkiego NFZ przy pomocy Elektronicznej Skrzynki Podawczej ePUAP lub złożyć osobiście w dowolnym oddziale lub w jednej z delegatur NFZ.

Więcej informacji na stronie internetowej.


Fot. Starostwo Powiatowe w Poddębicach.

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz