Zamknij
REKLAMA

Szkolenie dla KGW. Czego dowiedzą się na spotkaniu w Poddębicach?

10:30, 08.10.2019 | M.K
Skomentuj Pierwsze spotkanie z członkiniami Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu poddębickiego zorganizowano 17 kwietnia 2019 roku w Starostwie Powiatowym w Poddębicach. Mówiono na nim m.in. o zmianach, jakie w funkcjonowaniu kół zaszły po wprowadzeniu ustawy o Kołach Gospodyń Wiejskich.
REKLAMA

Szkolenie ,,Jak komercjalizować usługi Kół Gospodyń Wiejskich" odbędzie się 10 października 2019 roku w Starostwie Powiatowym w Poddębicach. Jakie tematy poruszone będą na szkoleniu?

Szkolenie ,,Jak komercjalizować usługi Kół Gospodyń Wiejskich" odbędzie się 10 października 2019 roku o godz. 10.00 w Starostwie Powiatowym w Poddębicach. Podczas spotkania będzie się można dowiedzieć jak założyć i zarejestrować KGW, jak rozliczać oraz jak rozwijać działalność swojego koła. Na szkoleniu poszczególne zagadnienia dotyczące funkcjonowania KGW omawiać będą eksperci m.in. z ARiMR w Bałdrzychowie, Powiatowego Inspektoratu Weterynaryjnego oraz z Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Poddębicach. 

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich ,,Rożniatowianki" i Starostwo Powiatowe w Poddębicach, partnerem Województwo Łódzkie. Patronat medialny nad imprezą objął m.in. portal www.ipoddebice.pl oraz www.uniejow.net.pl

[ZT]85[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz