Zamknij
REKLAMA

Nowe miejsce aktywności na mapie Poddębic. Zobacz zdjęcia

08:39, 08.06.2022 | .
Skomentuj Pierwszy w Poddębicach park do street workout! fot. Stowarzyszenie Licealista
REKLAMA

Sportowo zakręceni to projekt wychodzący naprzeciw potrzebom osób, które lubią aktywność fizyczną i dbają o kondycję. Dzięki dofinansowaniu pozyskanemu przez Stowarzyszenie „Licealista” w ramach programu „Moja Mała Ojczyzna” Fundacji BGK, udało się stworzyć pierwszy w Poddębicach park do street workout!

Pierwszy w Poddębicach park do street workout!
 

[FOTORELACJA]111[/FOTORELACJA]

Urządzenia do kalisteniki pomagają w ćwiczeniach z wykorzystaniem masy własnego ciała. Park powstał na terenie Liceum Ogólnokształcącego, ale korzystać z niego będą mogli wszyscy zainteresowani poprawą formy fizycznej. Jest coś dla ciała, jest i coś dla ducha, bo obok parku powstaje sportowy mural, motywujący do działania i nadający nieco barw szarej rzeczywistości.

- Bardzo się cieszymy, że projekt „Sportowo zakręceni” spotkał się z aprobatą Fundacji BGK, szczególnie, że planowaliśmy go uwzględniając zainteresowania i potrzeby poddębickiej młodzieży. Nasz projekt to nie tylko uatrakcyjnienie mapy miasta i zachęcenie do korzystania z nowych, aktywnych form spędzania czasu wolnego. To także pokazanie młodzieży, że warto angażować się w działania społeczne, bo dzięki temu można urzeczywistnić swoje pomysły i inicjatywy - mówi Piotr Kowalczyk, koordynator projektu.

Otwarcie parku i zorganizowanie zawodów ze street workout dla młodzieży uczestniczącej w zajęciach zaplanowane jest 15 czerwca. Zaprezentują oni nowe nabyte umiejętności. Zapraszamy

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%