Zamknij
REKLAMA

Zatrzasnęła kluczyki w aucie. W środku było 10-miesięczne niemowlę

11.11, 14.10.2022 . Aktualizacja: 13.27, 17.10.2022
Skomentuj Policjanci z Poddębic wspólnie ze strażakiem OSP pomogli matce wyciągnąć jej 10-miesięczne dziecko z samochodu po tym, jak zatrzasnęła kluczyki w aucie. Wcześniej kobieta próbowała kamieniem rozbić szybę w samochodzie, by wydostać płaczące niemowlę.
REKLAMA

Policjanci z Poddębic wspólnie ze strażakiem OSP pomogli matce wyciągnąć jej 10-miesięczne dziecko z samochodu po tym, jak zatrzasnęła kluczyki w aucie. Wcześniej kobieta próbowała kamieniem rozbić szybę w samochodzie, by wydostać płaczące niemowlę.

13 października 2022 roku do poddębickiej jednostki wpłynęło zgłoszenie dotyczące kobiety, która uderzała kamieniem w szybę pojazdu. Jak relacjonowała zgłaszająca, w aucie zatrzaśnięto kluczyki, a w środku było niemowlę. 

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach, policjanci przyjechali pod wskazany adres. Na parkingu w rejonie Urzędu Gminy w Dalikowie zastali przerażoną kobietę, która jak się okazało wracała z dzieckiem z kontrolnej wizyty u lekarza. Chcąc zapiąć synka w foteliku, zostawiła kluczyki w stacyjce. Po zamknięciu drzwi,  pojazd automatycznie zablokował zamek. Kobieta bezskutecznie próbowała wybić szybę kamieniem.

Jak relacjonuje KPP w Poddębicach sytuacja trwała około 30 minut. Dziecko płakało i było przestraszone.

,,W tym samym czasie na miejscu zdarzenia pojawił się strażak miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej. Mundurowi przy współpracy wybili tylną lewą szybę oraz otworzyli samochód. Sprawdzili funkcje życiowe dziecka oraz jego ogólny stan. Niemowlę natychmiast uspokoiło się w ramionach mamy. Kobieta podziękowała za pomoc i ponownie udała się na wizytę do lekarza, aby zbadał synka po tej niespodziewanej, stresującej sytuacji" - informuje sierż.sztab. Sylwia Kaźmierczak z KPP w Poddębicach.

[ZT]3137[/ZT]

[ZT]3091[/ZT]

 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%