Zamknij
REKLAMA

Starostwo planuje zakup samochodu służbowego? Część radnych chce wydać pieniądze podczas walki z koronawirusem - LIST DO REDAKCJI

15:19, 19.03.2020 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Pełna treśc listu poniżej.

Do naszej redakcji wpłynął e-mail, w którym autor pisze, że 7 radnych powiatu poddębickiego wystosowało pismo do Starosty - Małgorzaty Komajdy i Zarządu Powiatu o utworzenie powiatowego mobilnego punktu dostaw artykułów spożywczych dla osób starszych, samotnych, chorych, które w obawie przed zarażeniem zmuszone są pozostać w domach oraz na dodatkowe zabezpieczenie szpitala Poddębickiego Centrum Zdrowia przed koronawirusem. 


,,Radni piszą, aby zaniechać przez Zarząd Powiatu zakupu nowego samochodu osobowego ( służbowego) dla potrzeb powiatu za kwotę 130.000 zł. W tym trudnym dla wszystkich czasie są ważniejsze potrzeby, niż zakup nowego auta. Niby mogłoby się wydawać, że wszystko jest oczywiste i rzeczywiście zarząd powiatu powinien skupić się na koronawirusie to jednocześnie rozpoczęto prace nad budową wiaty na obiekcie starostwa (z tyłu za budynkiem starostwa przy garażach)".

Czy naprawdę zarząd powiatu nie ma teraz ważniejszych spraw związanych z koronawirusem niż  wydatkowanie środków publicznych na rozpoczętą już budowę wiaty i potencjalny zakup auta służbowego za 130 tys. zł. (z którego miejmy nadzieję zrezygnują w obecnej sytuacji) ? - pisze autor listu?

Pełną treść listu radnych do starosty zamieścił na swoim Funpage radny Błażej Dudziński. Jego autorami są radni: Leszek Chmielecki, Ewa Bednarek, Anna Rogalska, Piotr Binder, Błażej Dudziński, Dariusz Twardowski i Przemysław Jaszczak.

 

[ZT]365[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ipoddebice.pl | Prawa zastrzeżone