Zamknij
REKLAMA

Nie wyrzucaj plastikowych nakrętek. Możesz pomóc Wiktorii i Idze

10:22, 18.11.2020 | M.K
Skomentuj Nie wyrzucaj plastikowych nakrętek. Możesz pomóc Wiktorii i Idze przynosząc je do poddębickiego starostwa. Na zdjęciu dd lewej: Iga i Wiktoria.
REKLAMA

Wszyscy włączmy się w pomoc dla Wiki i Igi, mieszkanek naszego powiatu - apeluje na swojej stronie internetowej Starostwo Powiatowe w Poddębicach. Możemy pomóc, przynosząc plastikowe korki do siedziby starostwa - ul. Łęczycka 16. Zostaną one sprzedane, a uzyskane w ten sposób środki zostaną wpłacone na konta dziewczynek które walczą o zdrowie i życie.

Wiktoria Krawczyk to 5-letnia mieszkanka gminy Pęczniew, która od października walczy o życie. U dziewczynki zdiagnozowano guza pnia mózgu DIPG. Kwota potrzebna do leczenia dziewczynki to 600 tysięcy złotych!!  Wszyscy, którzy chcą wesprzeć leczenie Wiktorii mogą przyłączyć się do licytacji na facebooku, gdzie uruchomiono  specjalną grupę  „Licytacje dla Wiktorii Krawczyk”, wystawiając nie tylko przedmioty, ale również vouchery, usługi czy gadżety. Środki zgromadzone w ten sposób trafią na zbiórkę na zrzutka.pl. Ponadto wszyscy, którzy chcą w szybki i prosty sposób pomóc Wiktorii mogą wejść na stronę zrzutka.pl/jfy9wh i tam wpłacić dowolną kwotę za pomocą przelewu.

[ZT]577[/ZT]

Jednocześnie pragniemy poinformować, że w porozumieniu z rodzicami Kuby Sobczyka przekazujemy środki uzyskane ze sprzedaży 360 kg korków, które były zbierane na śp. Kubę - na walkę z chorobą dla Wiktorii - poinformowało starostwo.

Iga Piątek to 6 - letnia dziewczynka z Poddębic, u której w sierpniu zdiagnozowano guza mózgu. Obecnie dziewczynka jest po I cyklu chemii. Przed nią kolejne 3, następnie radioterapia i chemia wspomagająca. To 1,5-2 lata ciężkiego leczenia, rehabilitacji. Iga potrzebuje wsparcia profesjonalistów w dziedzinie neurorehabilitacji i neuropsychologii. https://www.kawalek-nieba.pl/iga-piatek/

Pomóc Idze można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
Santander Bank
31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytułem: “2743 pomoc dla Igi Piątek”

Aby pomóc można również przekazać 1% podatku dla Igi:
należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243 oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “2743 pomoc dla Igi Piątek”.

źródło: Starostwo Powiatowe w Poddębicach, fot. arch. prywatne.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%