Zamknij
REKLAMA

Policjanci zebrali nakrętki dla Wiktorii

08:32, 02.12.2020 | M.K
Skomentuj fot. KPP w Poddębicach
REKLAMA

Poddębiccy policjanci odpowiedzieli na apel o pomoc dla zmagającej się z chorobą dziewczynki z terenu powiatu. W niespełna tydzień udało się zebrać 30 kg nakrętek. Akcję ich zbierania zainicjowali dzielnicowi, wspólnie z Kierownikiem Rewiru Dzielnicowych, asp. Bożeną Olejniczak z KPP w Poddębicach. Pieniądze z ich sprzedaży przeznaczone zostaną na pomoc w leczeniu Wiktorii.

Policjanci z KPP w Poddębicach, na co dzień dbają o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu. Tym razem funkcjonariusze oraz pracownicy jednostki postanowili pomóc w inny sposób. Odpowiadając na apel o pomoc dla zmagającej się z chorobą Wiktorii, przeprowadzili zbiórkę plastikowych nakrętek. Wiktoria Krawczyk to 5-letnia mieszkanka gminy Pęczniew, która od października walczy o życie. U dziewczynki zdiagnozowano guza pnia mózgu DIPG. Kwota potrzebna do leczenia dziewczynki to 600 tysięcy złotych. Dochód ze sprzedaży nakrętek, zostanie przeznaczony na koszty okołooperacyjne oraz biopsję w Szwajcarii małej Wiktorii.

[ZT]577[/ZT]

W przedsięwzięcie zaangażować się mogą wszyscy. Przy budynku Starostwa Powiatowego w Poddębicach oraz Szkoły Podstawowej w Pęczniewie, znajdują się pojemniki do których można wrzucać zebrane nakrętki. Razem możemy więcej!

[ZT]584[/ZT]

W poniedziałek30 listopada br. przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Poddębicach stanął pojemnik w kształcie serca na nakrętki. Pomysłodawcami i realizatorami pomysłu była młodzież działająca w Stowarzyszeniu „Licealista”(przy Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Poddębicach), którą wsparł Zarząd Powiatu i Pracownicy Starostwa. [Fot. poddebicki.pl].

źródło: KPP w Poddębicach

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA