Zamknij

Spotkanie po latach. Termalni podejmą Ner Poddębice

09.51, 23.09.2021 Adrian Janiak Aktualizacja: 09.52, 23.09.2021
Skomentuj fot. Adrian Janiak
REKLAMA

Już w najbliższy piątek 24.09 o 19:00 na głównej płycie Kompleksu Boisk im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie rozegrany zostanie mecz 8. kolejki klasy okręgowej Keeza. Rywalem Termalnych będzie drużyna Keeza Termy Ner Poddębice.

Obie drużyny plasują się w górnej części tabeli. Drużyna z Uniejowa zajmuje aktualnie 5. Miejsce z 12 punktami na koncie. Ner z taką samą liczbą wywalczonych punktów zajmuje 6. miejsce.

Będzie to pierwszy mecz obu drużyn po dłuższej przerwie. W poprzednich sezonach drużyny z Uniejowa i Poddębic nie mierzyły się ze sobą w lidze ponieważ Ner występował w wyższych klasach rozgrywkowych .Ostatni raz oba zespoły grały ze sobą w sezonie 2012/2013. Ner wygrał u siebie z Termalnymi 3:1 natomiast drużyna z Uniejowa zrewanżowała się na swoim boisku wygrywając 4:0.

W zdecydowanie lepszych nastrojach do meczu będą przystępować gospodarze, którzy w ostatnich dwóch spotkaniach zdobyli 4 punkty wygrywając na wyjeździe 4:1 z drużyną Sokoła Aleksandrów Łódzki II, oraz przywożąc cenny punkt z Łodzi remisując w środowym zaległym meczu 5. Kolejki z drużyną UKS SMS. Ner natomiast będzie próbował podnieść się po dwóch wysokich porażkach 0:5 z AKS SMS Łódź, oraz 1:5 z GKS Ksawerów.

Piłkarze Neru na pewno mają sobie coś do udowodnienia po ostatnich porażkach. Termalni natomiast zrobią wszystko, żeby punkty zostały w Uniejowie, chociaż lokalne derby zawsze rządzą się swoimi prawami. Jedno jest pewne, walki na boisku nie zabraknie.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na stadion od obejrzenia tego meczu. Godz. 19.00. Kompleks boisk Piłkarskich im. W. Smolarka w Uniejowie.

(Adrian Janiak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%