Zamknij

Porażka seniorów w Opocznie

08:24, 01.10.2019 M.K Aktualizacja: 08:25, 01.10.2019
Skomentuj

W spotkaniu 10. kolejki łódzkiej czwartej ligi Termy Ner Poddębice przegrały na wyjeździe z Ceramiką Opoczno 2:3. Gole dla biało-zielono-czerwonych zdobyli Krzysztof Stachlewski i Kamil Kobryń, natomiast dla gospodarzy trzykrotnie trafił Marcin Mirecki.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli poddębiczanie, którzy już w 6. minucie objęli prowadzenie za sprawą Krzysztofa Stachlewskiego. Po dośrodkowaniu Daniela Waszczyka jeden z defensorów zbyt krótko zagrał futbolówkę głową do bramkarza, a okazję wykorzystał skrzydłowy Term Neru, pakując ją do pustej bramki. Kilka minut później miejscowi doprowadzili do wyrównania w 16. minucie. Marcin Mirecki został obsłużony podaniem w tzw. „uliczkę” i w sytuacji sam na sam pokonał Jakuba Niedomagałę. Dziesięć minut później tam san zawodnik dobił uderzenie kolegi z zespołu, wyprowadzając Ceramikę na prowadzenie. Tuż przed przerwą wyrównał Kamil Kobryń, wykorzystując dośrodkowanie Bartosza Narożnika. W 71. Minucie po zagraniu z głębi pola Mirecki ponownie wyszedł sam na sam z golkiperem Term Neru i ustalił rezultat meczu.

Ceramika Opoczno – Termy Ner Poddębice 3:2 (2:2)
Bramki: Marcin Mirecki 16, 25, 71  – Krzysztof Stachlewski 6, Kamil Kobryń 44

Ceramika Opoczno: Gwarda – Markiewicz (82. Łukasik), Witczak, Mirecki, Dąbrowski, Matysiak, Bors, Raszewski, Wijata, Dolot (46. Stańdo, 79. Warczyk), Jarząbek (87. Kopacki)

Termy Ner Poddębice: Niedomagała – Owczarek, D. Gzyl, Grzelak, Waszczyk (26. Bahroun) – Narożnik, Marciniak, Stachlewski (80. Matczak), Bistuła, Masztakow (38. Tonn) - Kobryń