Zamknij

Poddębiccy strażacy najlepsi w policyjnym turnieju [ZDJĘCIA]

10:08, 24.02.2020 | M.K
Skomentuj Na zdjęciu zwycięzcy turnieju.
REKLAMA

V edycja Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Poddębicach odbyła się 22 lutego 2020 roku w hali sportowej w Uniejowie. Zawody wygrała drużyna PSP Poddębice, która w meczu finałowym wygrała 2:0 z policjantami z OPP Łódź. Trzecie miejsce zajęła drużyna KMP Łódź, a czwarta KPP Łowicz.

W tegorocznym turnieju wzięło udział 8 drużyn: KMP Łódź, KPP Łowicz, KPP Zduńska Wola, KPP Bełchatów, Wydział Konwojowy Łódź, KPP Poddębice, OPP Łódź, PSP Poddębice. Mecze o miejsca na podium poprzedziły rozgrywki w dwóch grupach. Zawody wygrała drużyna PSP Poddębice, która w meczu finałowym wygrała 2:0 z policjantami z OPP Łódź. Trzecie miejsce zajęła drużyna KMP Łódź, pokonując KPP Łowicz 5:1.

Najlepszym bramkarzem został Krzysztof Pawlak z PSP Poddębice, najlepszym zawodnikiem turnieju - Dariusz Piaseczny z PSP Poddębice, a królem strzelców - Krzysztof Stachlewski z MKP Łódź.

Zwycięzcom Turnieju puchary wręczył insp. Krzysztof Kotkowski - Komendant Powiatowy Policji w Poddębicach, którego również można było zobaczyć na boisku w drużynie KPP Podębice. Na zdjęciu z najlepszym bramkarzem - Krzysztofem Pawlakiem z PSP Poddębice.

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%