Zamknij

Poddębicki policjant najlepszy w karate

09:28, 17.09.2020 | M.K
Skomentuj Fot. KPP Poddębice.
REKLAMA

Starszy posterunkowy Michał Czechowicz, policjant Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach, zdobył złoty medal w kategorii do 80 kg do 35 lat w karate kontaktowym. Zawody Pucharu Świata odbyły się w Szczecinie. To wyróżnienie jest ukoronowaniem jego ciężkich treningów, ale również potwierdzeniem tego, że w życiu warto mieć pasję.

Funkcjonariusz, rozpoczął swoją przygodę z karate jako 18 - letni chłopak. Zachwyciła go kontaktowa dyscyplina pochodząca z Japonii – Karate. Obecnie jest posiadaczem stopnia uczniowskiego 3 KYU (brązowy pas). Zaangażowanie i oddanie szybko zaowocowały sukcesami. To tylko był dowód dla Michała, że warto robić to co się lubi i jeszcze mieć z tego satysfakcję. W zawodach, które odbyły się w Szczecinie, rozegrano pojedynki z udziałem blisko 500 zawodników, reprezentujących 14 krajów. Michał Czechowicz startował w kategorii średniej (do 80 kg).

 


Na zdjęciu z siostrą, Martą Czechowicz, która na zawodach również zdobyła złoty medal - kumite indywidualne, ale również: srebrny medal - kumite drużynowe shobu ippon, srebrny medal - kumite drużynowe rotation.Źródło: facebook

Sukcesy medalowe na Pucharze Świata Karate WUKF w Szczecinie zanotowało aż siedmioro podopiecznych Macieja Grubskiego trenujących w Centrum Promocji, Sportu i Rekreacji Dragon w Poddębicach.  Sensei Marta Czechowicz - złoty medal - kumite indywidualne,srebrny medal - kumite drużynowe shobu ippon, srebrny medal - kumite drużynowe rotation; Michał Czechowicz - złoty medal - kumite kontaktowe; Zuzanna Krzemińska - srebrny medal - kumite drużynowe rotation; Radomił Kacprzak - brązowy medal kata indywidualne, srebrny medal - kumite drużynowe shobu ippon, srebrny medal - kumite drużynowe rotation; Maciek Szymański - brązowy medal - kata indywidualne, brązowy medal - kumite indywidualne, brązowy medal - kumite drużynowe rotation.

źródło: KPP Poddębice, facebook

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%