Zamknij

Kino w Poddębicach? Już w piątek trzy kinowe hity

09.37, 24.01.2022 . Aktualizacja: 08.19, 02.02.2022
Skomentuj W piątek 4 lutego 2022 roku BNP PARIBAS i Poddębicki Dom Kultury i Sportu zapraszają do Poddębic, gdzie będzie można obejrzeć trzy kinowe hity.
REKLAMA

,,Idę do kina'' to największe w Polsce kino objazdowe, które odwiedza miasta, w których na co dzień nie ma kin. W piątek 4 lutego 2022 roku BNP PARIBAS i Poddębicki Dom Kultury i Sportu zapraszają do Poddębic, gdzie będzie można obejrzeć trzy kinowe hity.

Kino w Poddębicach? Już w lutym trzy kinowe hity

4 lutego 2022 roku Poddębicki Dom Kultury i Sportu będzie gościć ,,BNP PARIBAS IDĘ DO KINA '' z zestawem świetnych filmów, w których każdy znajdzie coś dla na siebie. Kino zawita do Pijalni Wód Termalnych  na ulicy Konopnickiej 13 w Poddębicach. Już teraz można online kupić bilety na trzy filmy, które będą wyświetlane. Łącznie w tym dniu odbędzie się pięć seansów.

W Poddębicach będzie można zobaczyć filmy:  "Spider - Man: Bez drogi do domu", ,,Koniec świata, czyli Kogel mogel 4" oraz ,,Sing 2".

Kasa Kina otwiera się 60 min przed startem pierwszego seansu, jednak sprzedaż biletów odbywa się także online, a ilość miejsc jest ograniczona. Jeśli jesteście zaszczepieni i posiadacie Unijny Certyfikat Covid (UCC) przy wyborze miejsca na sali wybierzcie koniecznie „bilet Certyfikat”. Osoby, które wybrały bilet z certyfikatem dodatkowo otrzymają oświadczenie, które prześle Ekobilet – nie zapomnijcie go wypełnić. Osoby kupujące „bilet Certyfikat” są zobligowane do pokazania swojego Certyfikatu przed wejściem do Sali kinowej. 

Cennik biletów: Bilety normalne 18 zł Bilety ulgowe 16 zł

Sprawdź trasę naszego kina: https://idedokina.pl/trasa_kina

 Informacje dotyczące bezpieczeństwa w trakcie pandemii Covid-19: https://idedokina.pl/bezpieczenstwo

Ważne! W związku z ograniczeniem widowni na salach kinowych, nie prowadzona jest rezerwacji telefoniczna biletów.

Akcja ,,BNP PARIBAS IDĘ DO KINA '' to  ponad 𝟏𝟎𝟎 dni projekcyjnych i aż 𝟓𝟎𝟎 seansów w 𝟓𝟎 miejscowościach w Polsce, w których na co dzień nie ma sali kinowej. 

[ZT]2038[/ZT]

[ZT]2049[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%