Zamknij
REKLAMA

Kino Remiza drugi raz w Poddębicach. Zobacz kiedy

12:37, 04.09.2019 | M.K
Skomentuj
REKLAMA

7 września  2019 r. o godz. 18.30 w pałacu Poddębickiego Domu Klutury i Sportu odbędzie się drugie spotkanie w ramach projektu KINO REMIZA. Tym razem zapraszamy na seans filmu "Beats of Freedom - Zew wolności" .

Film „Zew wolności” – film dokumentalny z 2009 roku, produkcji polskiej, w reżyserii Leszka Gnoińskiego i Wojciecha Słoty.

"Beats of Freedom - Zew wolności", czyli jak obalić reżim totalitarny przy użyciu wzmacniacza domowej roboty. Wciągający, fascynujący, charyzmatyczny. Starsi widzowie mogą odnaleźć w tej historii siebie, młodsi poznać kawałek historii polskiego rocka. Warto!


Projekcji towarzyszyć będzie spotkanie z reżyserem filmu, Leszkiem Gnoińskim, dziennikarzem muzycznym, autorem m.in. "Encyklopedii polskiego rocka" czy "Kultu Kazika", współautorem filmu "Jarocin - po co wolność" i kilku innych. Spotkanie poprowadzi Bartosz Florczak z Radia Łódź.

Projekt Kino Remiza polega na organizacji projekcji filmów polskich w Poddębicach i gminie, głównie w remizach strażackich, ale też w Ogrodzie Zmysłów czy pałacu - siedzibie domu kultury.

Projekt jest dofinansowany ze środków MKiDN w ramach programu Kultura dostępna.

Kino Remiza Poddębice, 7 września  2019 r. godz. 18.30. seans w Pałacu
wstęp wolny

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz