Zamknij
REKLAMA

Znamy laureatów Konkursu Recytatorskiego na "100-lecie Województwa Łódzkiego" [FOTO]

08:45, 28.11.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
fot. migbppoddebice

26 listopada w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej im. Ziemowita Skibińskiego w Poddębicach, w ramach Powiatowego Konkursu Recytatorskiego "100-lecie Województwa Łódzkiego" prezentowali się uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych. W konkursie wzięło udział 48 uczestników.

Recytację oceniało jury w składzie: Wiesława Beda - wieloletni nauczyciel szkół średnich w Poddębicach, Magdalena Pańczyk – Dyrektor Publicznego Przedszkola w Poddębicach,  Renata Dzieciątkowska – Kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Sieradzu Filia w Poddębicach przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce - Kornelia Kosicka (Szkoła Podstawowa w Zygrach)

II miejsce - Franciszek Chołys (Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie),  Stanisław Błaszczyk (Szkoła Podstawowa w Wartkowicach)

III miejsce-  Mikołaj Motylewski ( Szkoła Podstawowa w Pęczniewie), - Ilary Controllo (Szkoła Podstawowa w Wieleninie), - Jakub Dębski (Zespół Szkół w Zadzimiu), - Oliwia Pawlak (Szkoła Podstawowa w Poddębicach)


Fot.  Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna im. Ziemowita Skibińskiego w Poddębicach;

 

Wyróżnienia:- Zuzanna Pacholczyk (Szkoła Podstawowa w Uniejowie), Jakub Walczak (Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach), Joanna Banasiak (Szkoła Podstawowa w Wartkowicach), Julia Cichecka (Szkoła Podstawowa w Wartkowicach), Natalia Maciaszczyk (Szkoła Podstawowa w Niemysłowie), Amelia Frontczak (Szkoła Podstawowa w Poddębicach), Zuzanna Krzemińska (Szkoła Podstawowa w Poddębicach), Marcelina Mikołajczyk ( Szkoła Podstawowa w Poddębicach), Adrian Chmielecki (Zespół Szkół w Zadzimiu), Aleksandra Syguła (Szkoła Podstawowa w Domaniewie)

Laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną oraz Publiczne Przedszkole w Poddębicach. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodycze od sponsorów.
 

Organizatorami byli: Publiczne Przedszkole im. Króla Maciusia Pierwszego w Poddębicach, Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna im. Ziemowita Skibińskiego w Poddębicach; Biblioteka Pedagogiczna w Sieradzu Filia w Poddębicach; Powiatowa Biblioteka Publiczna w Poddębicach.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ipoddebice.pl | Prawa zastrzeżone