Zamknij
REKLAMA

Okradali firmę z metalowych elementów, właściciel nawet nie zauważył

17.02, 11.04.2022 . Aktualizacja: 07.52, 13.04.2022
Skomentuj Sprawców kradzieży zatrzymali poddębiccy policjanci. fot. KPP Poddębice
REKLAMA

Poddębiccy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy kradli metalowe elementy na terenie jednej z firm. Zanim właściciel dowiedział się o kradzieży z posesji, policjanci wytypowali złodziei. Podejrzanym grozi kara do 5 lat więzienia.

7 kwietnia 2022 roku w wyniku weryfikacji uzyskanych informacji policjanci skontaktowali się z właścicielem firmy, na terenie której miało dojść do kradzieży. Mężczyzna był zaskoczony rozmową z funkcjonariuszem, nie miał pojęcia, że został okradziony.

Z uwagi na to, że teren przedsiębiorstwa jest dość rozległy funkcjonariusze wspólnie z mężczyzną sprawdzili miejsca składowania metalowych elementów. Okazało się, że kryminalni mieli bardzo dokładne informacje. Właściciel nie doliczył się kilkuset sztuk metalowych oraz aluminiowych elementów.

Ponadto, policjanci ujawnili w lesie, niedaleko miejsca kradzieży – kolejny złom przygotowany do wyniesienia. Kryminalni mieli już wytypowanych sprawców, którzy po zatrzymaniu zostali przewiezieni do poddębickiej komendy. Tego samego dnia mężczyźni przyznali się do kradzieży. Dwaj mieszkańcy gminy Poddębice w wieku 18 i 19 lat odpowiedzą teraz przed sądem, grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Poddębice

[ZT]2372[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%