Blisko 400 tancerek z 12 zespołów przyjechało 24 kwietnia 2022 roku do Uniejowa, by zawalczyć o nominacje na Mistrzostwa Polski Mażoretek. Dziewczęta wystąpiły w pokazach z batonami, flagami, pomponami i buławami. Wśród nich również Mażoretki Dalia Poddębice, które wywalczyły sobie występy w Mistrzostwach Polski.
W ramach Mistrzostw Polski Środkowej Tańca Mażoretek można było obejrzeć 125 prezentacji – występów zespołowych, a także miniformacji, solistek czy duetów, których zmagania oceniali sędziowie.
[FOTORELACJA]108[/FOTORELACJA]
Nominacje do startu w mistrzostwach mają zapewnione zespoły i zawodniczki, które zajęły miejsca na podium.
Poniżej prezentujemy wyniki:
Solo baton kadetki
1 miejsce – Daria Gałecka – Diament Płońsk
2 miejsce – Julia Salak – Diament Płońsk
3 miejsce – Martyna Pieńkowska – Driady Uniejów
Solo baton juniorki
1 miejsce – Nikola Dąbrowska – Diament Płońsk
2 miejsce – Lena Pięgot – Dalia Poddębice
3 miejsce – Ilary Controllo – Driady Uniejów
Solo baton seniorki
1 miejsce – Karolina Skórka – Dalia Poddębice
2 miejsce – Weronika Wydrzyńska – Dalia Poddębice
3 miejsce – Aleksandra Zuba – Forte Płońsk
Duo/trio baton kadetki
1 miejsce – Zuzanna Pokrywińska, Daria Gałecka – Diament Płońsk
2 miejsce – Natalia Stachowiak, Maja Perkowska – Driady Uniejów
3 miejsce – Kalina Kaczmarek, Michalina Kaczmarek – Fame Łódź
Duo/trio baton juniorki
1 miejsce – Antonina Jaszczura, Ilary Controllo – Driady Uniejów
1 miejsce – Anna Pijanka, Maja Mieszczakowska – Presto Mykanów
Duo/trio baton seniorki
1 miejsce – Julia Włazałek, Marta Rojkowska, Justyna Dębowska – Dalia Poddębice
2 miejsce – Anna Brendzel, Martyna Lankiewicz, Julia Włodarczyk – Fame Łódź
3 miejsce – Martyna Maciejewska, Martyna Woszczyk – Fame Łódź
Miniformacja baton juniorki
1 miejsce – Driady Uniejów
2 miejsce – Dalia Poddębice
Miniformacja baton seniorki
1 miejsce – Dalia Poddębice
2 miejsce – Diament Płońsk
3 miejsce – Fame Łódź
Scena baton kadetki
1 miejsce – Mini Diament Płońsk
2 miejsce – Dalia Poddębice
3 miejsce – Driadusie Uniejów
Scena baton juniorki
1 miejsce – Diament Płońsk
2 miejsce – Driady Uniejów
Przemarsz baton juniorki
1 miejsce – Fame Łódź
Scena baton seniorki
1 miejsce - Diament Płońsk
2 miejsce – Dalia Poddębice
Przemarsz baton seniorki
1 miejsce – Dalia Poddębice
2 miejsce – Fame Łódź
Solo 2xbaton kadetki
1 miejsce – Natalia Ornarowicz – Diament Płońsk
Solo 2xbaton juniorki
1 miejsce – Maria Piórkowska – Diament Płońsk
2 miejsce – Julia Smolińska – Diament Płońsk
3 miejsce – Anna Przytuła – Dalia Poddębice
Solo 2xbaton seniorki
1 miejsce – Martyna Markowska – Dalia Poddębice
2 miejsce – Marta Rojkowska – Dalia Poddębice
3 miejsce – Julia Chojnowska – Fame Łódź
Duo/trio 2xbaton seniorki
1 miejsce – Julia Włazałek, Marta Rojkowska, Justyna Dębowska – Dalia Poddębice
Solo twirling seniorki
1 miejsce – Karolina Skórka – Dalia Poddębice
2 miejsce – Martyna Markowska – Dalia Poddębice
3 miejsce – Julia Włodarczyk – Fame Łódź
Solo pompom kadetki
1 miejsce – Anna Kozak – Fame Łódź
2 miejsce – Kira Nykyforenko – Fame Łódź
Solo pompom juniorki
1 miejsce – Magdalena Maciuch – Fantazja I Dobrodzień
2 miejsce – Maria Janosik – Perły Sulejów
3 miejsce – Aleksandra Konarzewska – Mażoretki Aleksandrów Łódzki
Solo pompom seniorki
1 miejsce – Oliwia Szydłowska – MUKS Kokoro Łódź
2 miejsce – Julia Włodarczyk – Fame Łódź
Duo/trio pompom juniorki
1 miejsce – Magdalena Maciuch, Alicja Mlynek, Anna Gabor – Fantazja I Dobrodzień
Duo/trio pompom seniorki
1 miejsce – Klaudia Jaruga, Magdalena Jaruga – Fame Łódź
Scena pompom kadetki
1 miejsce – Fantazja II Dobrodzień
Scena pompom juniorki
1 miejsce – Fantazja I Dobrodzień
Solo flaga kadetki
1 miejsce – Julia Felczak – Dalia Poddębice
2 miejsce – Katarzyna Lubczyńska – Mażoretki Aleksandrów Łódzki
Solo flaga juniorki
1 miejsce – Zuzanna Rymarz – Dalia Poddębice
2 miejsce – Ilary Controllo – Driady Uniejów
3 miejsce – Karolina Adamik – Presto Mykanów
Solo flaga seniorki
1 miejsce – Julia Łuczak – Dalia Poddębice
2 miejsce – Paulina Rakowska – Diament Płońsk
2 miejsce – Paulina Wójcik – Diament Płońsk
Duo/trio flaga kadetki
1 miejsce - Maja Bohdanowicz, Amelia Kuźmińska – Fame Łódź
Duo/trio flaga juniorki
1 miejsce - Nadia Dąbrowska, Gabriela Przybylska – Fame Łódź
Duo/trio flaga seniorki
1 miejsce – Julita Łuczak, Julia Woźniak – Dalia Poddębice
2 miejsce – Martyna Maciejewska, Martyna Woszczyk – Fame Łódź
3 miejsce – Alicja Chmielowiec, Natalia Świderska – Fame Łódź
Miniformacja flaga juniorki
1 miejsce – Fantazja I Dobrodzień
2 miejsce – Fame Łódź
Miniformacja flaga seniorki
1 miejsce – Dalia Poddębice
2 miejsce – Diament Płońsk
3 miejsce – Fame Łódź
Solo buława juniorki
1 miejsce – Maja Mieszczakowska – Presto Mykanów
2 miejsce – Alicja Szydłowska – Diament Płońsk
3 miejsce – Dorota Przytuła – Dalia Poddębice
Solo buława seniorki
1 miejsce – Aleksandra Krawczyk – Dalia Poddębice
2 miejsce – Oliwia Olczyk – Driady Uniejów
3 miejsce – Weronika Wydrzyńska – Dalia Poddębice
Duo/trio buława seniorki
1 miejsce – Alicja Królak, Maria Piórkowska – Diament Płońsk
2 miejsce – Weronika Wydrzyńska, Oliwia Olczyk – Driady Uniejów/Dalia Poddębice
Miniformacja buława seniorki
1 miejsce – Dalia Poddębice
Scena classic baton kadetki
1 miejsce – Diamenciki Sompolno
2 miejsce – Driady Uniejów
3 miejsce – Lazuria I Kramsk
Scena classic baton juniorki
1 miejsce – Fantazja I Dobrodzień
2 miejsce – Lazuria Kramsk
3 miejsce – Perły Sulejów
Scena classic baton seniorki
1 miejsce – New Wave Sompolno
Przemarsz classic baton seniorki
1 miejsce – New Wave Sompolno
Miniformacja mix seniorki
1 miejsce – Fame Łódź
[ZT]2418[/ZT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz