Zamknij
REKLAMA

Jeden bilet do Term Uniejów, Orientarium i Mandorii już w sprzedaży. Dodatkowo teraz 5-godzinne wejścia na baseny

09:11, 14.06.2022 | Materiał partnera
REKLAMA

Od poniedziałku 14 czerwca 2022 do sprzedaży trafił TOM, czyli jeden bilet do trzech największych atrakcji województwa łódzkiego. Umożliwia on wejścia na Termy Uniejów, do łódzkiego ZOO Orientarium i rzgowskiego parku rozrywki Mandoria.

Bilet do TOM już w sprzedaży. Teraz aż 5-godzinne wejście na Termy Uniejów

Od poniedziałku bilety można zakupić zarówno on-line, jak i w kasach kompleksu Term Uniejów. Wspólny bilet do trzech atrakcji województwa łódzkiego można kupić także w łódzkim Zoo i Mandorii.

W ramach jednego biletu otrzymamy 5-godzinne wejście na kompleks Term Uniejów, całodniowe wejście do nowoczesnego Orientarium ZOO Łódź , a także całodniowe wejście do bajkowego parku rozrywki Mandoria - Tematyczny Park Rozrywki w Rzgowie.

Bilet TOM, który łączy wszystkie trzy atrakcje kosztuje 215 zł, co pozwala zaoszczędzić aż 55 zł. Na wykorzystanie biletu goście mają 30 dni.

Bilety można już kupować na stronie: www.tombilet.pl oraz w kasach stacjonarnych.

Teraz na Termach Uniejów nowy 5-godziny bilet.

Od 13 czerwca 2022 r. w sprzedaży jest również nowy bilet, który pozwala na 5-godzinny pobyt w kompleksie termalno-basenowym. To odpowiedź na oczekiwania klientów, którzy chcą wejść na Termy na dłużej i skorzystać z atrakcyjnej ceny. W sprzedaży nadal dostępne są wejścia godzinne, 2- i 3-godzinne. Warto dodać, że każde dziecko do 7 lat w towarzystwie osoby dorosłej wchodzi na Termy bezpłatnie.

 

(Materiał partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%