Zamknij
REKLAMA

Azyl Ktosiowo Krępa pożegna wakacje ratując konie. Zaprasza na wspólną zabawę.

10.17, 23.08.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Już za kilka dni, w sobotę 27 sierpnia 2022 zapraszamy wszystkich do Azylu Ktosiowo Krępa, aby pożegnać wspólnie wakacje! W imprezie oprócz wspólnej zabawy przy ognisku oraz opowieściach o koniach będą czekać inne atrakcje, takie jak: - pielęgnacja naszych koni, zabawy dla dzieci i kiermasz różnorodności.

Azyl Ktosiowo Krępa pożegna wakacje ratując konie. Zaprasza na wspólną zabawę. 

Przybliżymy Wam magiczny świat końskiej rodziny, a nasz gość specjalny LeeHorses Paulina Lee opowie o budowaniu relacji z końmi oraz o traumach u koni sportowych. Oprócz wspólnej zabawy przy ognisku oraz opowieściach o koniach będą czekać na Was inne atrakcje, takie jak:  pielęgnacja naszych koni, zabawy dla dzieci  czy kiermasz różnorodności - mówi Paulina Pasieka.

 

Dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na leczenie konia z Morskiego Oka, który ma raka i walczy o powrót do zdrowia.

 

Z Poddębbic do Ktosiowa w Krępie dojedziemy w kilkanaście minut. Obecnie to dom dla prawie 20 koni, które udało się uratować przed śmiercią w rzeźni. To nie tylko dom dla uratowanych koni, ale spokojne, urokliwe miejsce. 

Azyl można odwiedzić praktycznie codziennie, nie tylko w weekend, jednak najlepiej wcześniej skontaktować się telefonicznie pod numerem tel.: 516 924 522, by umówić wizytę.

Więcej informacji na temat azylu można znaleźć na stronie internetowej https://ktosiowokrepa.pl oraz śledząc FB https://www.facebook.com/ktosiowo.Krepa/ na Tiktoku https://vm.tiktok.com/ZMLVhaYBX/ oraz Instagramie https://instagram.com/ktosiowo_krepa_?igshid=YmMyMTA2M2Y=

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%