Zamknij
REKLAMA

Świeć przykładem z dzielnicowym... w szkole i na drodze

08:23, 18.09.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. KPP Poddębice.

Dzielnicowy wspólnie z dyrekcją Szkoły Podstawowej w Pęczniewie zadbał o bezpieczeństwo najmłodszych. Podczas prelekcji w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły” pierwszoklasiści odgrywali scenki sytuacyjne dotyczące prawidłowego zachowania w rejonie dróg i ulic. Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali elementy odblaskowe ufundowane przez Wójta Gminy Pęczniew.

17 września 2019 roku policjanci z Poddębic odwiedzili pierwszoklasistów z pęczniewskiej podstawówki. To pierwsza taka wizyta w tej grupie. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały dzielnicowego gminy Pęczniew, który omówił podstawowe zasady bezpieczeństwa w domu, w szkole i na drodze oraz  wyjaśnił dlaczego warto nosić odblaski. Dodatkowo, aby utrwalić najważniejsze zagadnienia, mundurowi wspólnie z uczniami odgrywali scenki sytuacyjne dotyczące bezpiecznego zachowania w rejonie dróg i ulic. Pierwszoklasiści za pełne zaangażowania uczestnictwo w spotkaniu, otrzymali elementy odblaskowe ufundowane przez Wójta Gminy Pęczniew.
Na zakończenie wizyty, policjanci omówili z kadrą pedagogiczną założenia aplikacji „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz programu „Dzielnicowy bliżej nas”.

źródło i zdj. KPP w Poddębicach

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ipoddebice.pl | Prawa zastrzeżone