Zamknij
REKLAMA

Uczniowie z Wojsławic będą nadal odbywać praktyki w Policji. Podpisano porozumienie

10:52, 26.11.2019 | M.K
Skomentuj Fot. KPP Poddębice.
REKLAMA

Komendant Powiatowy Policji w Poddębicach insp. Krzysztof Kotkowski, wspólnie z Dyrektorem Zespołu Szkół- Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach - Ireneuszem Stasiakiem, w obecności koordynatora Anny Majchrzak podpisali porozumienie dotyczące odbycia praktyk zawodowych uczniów na terenie jednostki Policji.

W poddębickiej komendzie policji od 2 grudnia br. do końca roku szkolnego, uczniowie klas o profilu policyjnym będą odbywać praktyki. W tym czasie zapoznają się z pracą Zespołu ds. Nieletnich i Patologii oraz Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego. Uczniowie wezmą także udział w spotkaniach prewencyjnych oraz cyklicznych akcjach na rzecz poprawy bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej na terenie powiatu poddębickiego.

Należy wspomnieć, że Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach już od 2011 roku współpracuje z ZSRCKU w Wojsławicach, promując tym samym pozytywny wizerunek Policji, jak również propagując właściwe postawy obywatelskie i społeczne wśród młodzieży szkolnej. Porozumienie zostało zawarte zgodnie z wytycznymi Komendanta Głównego Policji.

źródło: KPP w Poddębicach

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz