Zamknij
REKLAMA

Uwaga na silny wiatr! Drzewo spadło na drogę

14:21, 30.09.2019 | M.K
Skomentuj
ipoddebice.pl
REKLAMA

Do około godz. 22 na terenie województwa łódzkiego, w tym powiatu poddębickiego, spodziewać się możemy silnego wiatru. Najsilniej wiatr będzie wiał w godzinach popołudniowych - informuje na swojej stronie Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. 

Obecnie do dyżurnego PSP w Poddębicach (do godziny 14) wpłynęło już blisko 10 zgłoszeń dotyczących interwencji związanych ze skutkami silnego wiatru w powiecie poddębickim. Wśród nich jest zdarzenie, do którego doszło dzisiaj, około godz.13. w Uniejowie, na drodze w kierunku Dąbia. Podczas silnych podmuchów złamane drzewo spadło na drogę, w wyniku czego kierujący samochodem ciężarowym próbując ominąć przeszkodę wjechał do rowu. Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja. Nikt nie został ranny. 

IMGW ogłosił drugi stopień ostrzeżenia meteorologicznego o silnym wietrze na terenie powiatu poddębickiego. Wg prognoz prawdopodobieństwo występowania silnego wiatru wynosi aż 90%.

Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 90 km/h, lokalnie do 100 km/h, początkowo południowo-zachodniego, później zachodniego. Najsilniejsze porywy wiatru wystąpią w godzinach popołudniowych.


źródło:  http://www.pogodynka.pl/ostrzezenia

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz