Zamknij

Piekarz

Nr oferty: StPr/20/0380Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Targowa 20, 99-200 Poddębice, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Sporządzanie ciast, wypiek chleba, obsługa maszyn piekarniczych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.12.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Zawód:
    • Piekarz* (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Praca na dwie zmiany w godzinach: 7:00 - 15.00 i 18.00 - 2.00
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zakład Piekarniczo-Cukierniczy "ASPAL" Bogdan Łuczak
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Targowa 20, 99-200 Poddębice, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Łuczak
      Numer telefonu: 601 424 015
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      prace biurowe
      StPr/20/0388
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2020
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      Zamiatanie, mycie podłóg, odkurzanie.
      StPr/20/0383
      data rozpoczęcia pracy od 01.01.2021
      wynagrodzenie od od 1 050 PLN

      Obsługa maszyn piekarniczych, pomoc w przygotowaniu wyrobów piekarniczych.
      StPr/20/0379
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Sporządzanie ciast, wypiek chleba, obsługa maszyn piekarniczych.
      StPr/20/0380