Zamknij

Cukiernik

Nr oferty: StPr/22/0204Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Targowa 20, 99-200 Poddębice, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Samodzielne wykonywanie ciast i tortów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 27.04.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Cukiernik* (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zakład Piekarniczo-Cukierniczy "ASPAL" Bogdan Łuczak
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Targowa 20, 99-200 Poddębice, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Łuczak
      Numer telefonu: 601 424 015
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Szycie bluzek z dzianiny.
      StPr/22/0241
      data rozpoczęcia pracy od 16.05.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      magazynier
      StPr/22/0238
      data rozpoczęcia pracy od 12.05.2022
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      magazynier
      StPr/22/0239

      sprzedawca
      StPr/22/0240

      ZADANIA: - sprzątanie powierzchni ogólnodostępnych na terenie i w obrębie sklepu - dbanie o ogólny porządek WYMAGANIA: - orzeczenie o niepełnosprawności - dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym - ważne badania sanitarne - chęć do pracy - umiejętność organizacji pracy własnej - zmysł techniczny - uczciwość i odpowiedzialność
      StPr/22/0229
      data rozpoczęcia pracy od 09.05.2022

      Zadania: • obsługa Klienta na sali sprzedaży • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów • prace porządkowe -aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
      StPr/22/0220
      data rozpoczęcia pracy od 04.05.2022

      Przygotowywanie ciast i wypieków cukierniczych pod nadzorem cukiernika.
      StPr/22/0205
      data rozpoczęcia pracy od 27.04.2022

      Samodzielne wykonywanie ciast i tortów.
      StPr/22/0204
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Pomoc przy przygotowywaniu i wypieku wyrobów piekarniczych.
      StPr/22/0203

      Sporządzanie ciast piekarniczych.
      StPr/22/0202