Zamknij

Sprzedawca

Nr oferty: StPr/22/0240Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Poddębice, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
Opis zadań: sprzedawca
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 12.05.2022
Stypendium brutto: 1 489 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Polna 9, 99-200 Poddębice, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu: Wioletta Łuczak
    Numer telefonu: 436782022
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie od pośrednika pracy
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Szycie bluzek z dzianiny.
    StPr/22/0241
    data rozpoczęcia pracy od 16.05.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    magazynier
    StPr/22/0238
    data rozpoczęcia pracy od 12.05.2022
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    magazynier
    StPr/22/0239

    sprzedawca
    StPr/22/0240

    ZADANIA: - sprzątanie powierzchni ogólnodostępnych na terenie i w obrębie sklepu - dbanie o ogólny porządek WYMAGANIA: - orzeczenie o niepełnosprawności - dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym - ważne badania sanitarne - chęć do pracy - umiejętność organizacji pracy własnej - zmysł techniczny - uczciwość i odpowiedzialność
    StPr/22/0229
    data rozpoczęcia pracy od 09.05.2022

    Zadania: • obsługa Klienta na sali sprzedaży • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów • prace porządkowe -aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
    StPr/22/0220
    data rozpoczęcia pracy od 04.05.2022

    Przygotowywanie ciast i wypieków cukierniczych pod nadzorem cukiernika.
    StPr/22/0205
    data rozpoczęcia pracy od 27.04.2022

    Samodzielne wykonywanie ciast i tortów.
    StPr/22/0204
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Pomoc przy przygotowywaniu i wypieku wyrobów piekarniczych.
    StPr/22/0203

    Sporządzanie ciast piekarniczych.
    StPr/22/0202