Zamknij

Sprzedawca

Nr oferty: StPr/19/0509Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Poddębice, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Sprzedaż art. spożywczo-przemysłowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 26.08.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Polna 9, 99-200 Poddębice, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu: Wioletta Łuczak
    Numer telefonu: 436782022
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie z PUP
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    pozyskiwanie kontrahentów prowadzenie rozmów handlowych sporządzanie umów i ofert praca w terenie (województwo) mile widziana osoba z wykształceniem wyższym prawniczym, ekonomicznym, administracyjnym
    StPr/19/0572
    data rozpoczęcia pracy od 21.10.2019
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    murowanie, tynkowanie, docieplenie budynków, wykończanie wnętrz i remonty
    StPr/19/0566
    data rozpoczęcia pracy od 14.10.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    obowiązki magazyniera w hurtowni materiałów budowlanych: rozładunek materiałów,obsługa klientów, załadunek i transport materiałów pod adres wskazany przez klienta.
    StPr/19/0567

    Sprzedaż art. spożywczo-przemysłowych
    StPr/19/0509
    data rozpoczęcia pracy od 26.08.2019

    Kierowanie autobusem
    StPr/19/0733
    data rozpoczęcia pracy od 02.09.2019
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN