Zamknij
REKLAMA

Zmalała liczba osób w kwarantannie i objętych nadzorem w powiecie. W województwie nadal rośnie liczba zakażeń

23:48, 24.03.2020 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Wg danych z terenu powiatu poddębickiego dotyczących osób narażonych na zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 opublikowanych 24 marca br. przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Poddębicach wynika, że na dzień 24.03.2020 r. godzinę 13.00 w związku zagrożeniem COVID-19:
Hospitalizowanych osób nie ma, kwarantanną objęte jest 49 osób, nadzorem epidemiologicznym objęto 181 osób. Dotychczas odnotowano 1 przypadek potwierdzony. Oznacza to, że w ciągu doby w powiecie poddębickim liczba objętych kwarantanną zmniejszyła się o 4 osoby, a nadzorem epidemiologicznym o 25 osób.

Jednocześnie w województwie łódzkim do wczoraj odnotowano 129 zakażeń koronawirusem. Według ostatnich danych Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi na terenie regionu hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia jest z kolei 51 osób. Na kwarantannie przebywa 5 tys. 208 osób, a objętych nadzorem epidemiologicznym jest 3 tys. 15 osób. (dane 24.03.2020, źródło: Radio Łódź).

Wiadomo również, że dwójka pierwszych pacjentów zakażonych koronawirusem w Łodzi opuściła Szpital im. Biegańskiego w Łodzi. Mężczyzna i kobieta, którzy przebywali w szpitalu mieli dwa negatywne wyniki na obecność koronawirusa, co dało możliwość potwierdzenia, że oboje sa zdrowi i moga opuścić szpital.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ipoddebice.pl | Prawa zastrzeżone