Zamknij

Pomogli zebrać kilkanaście tysięcy złotych dla policjanta. Kto wygrał turniej o Puchar Komendanta Policji w Poddębicach?

09:11, 18.03.2024 . Aktualizacja: 15:08, 18.03.2024

W sobotę 16 marca 2024 roku odbyła się kolejna edycja Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Poddębicach. Oprócz rywalizacji sportowej wydarzenie było okazją do zbiórki środków, które zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów rehabilitacji funkcjonariusza poddębickiej komendy-młodszego aspiranta Krzysztofa Sobieraja. Na ten cel zebrano około 17 tysięcy złotych.

[FOTORELACJA]172[/FOTORELACJA]

W siódmym już turnieju piłki nożnej o Puchar Komendanta Policji w Poddębicach wzięło udział dziesięć drużyn. Najlepsi okazali się zawodnicy z KPP w Bełchatowie, którzy z rąk Adama Kolasy - komendanta powiatowego Policji w Poddębicach odebrali trofeum dla najlepszej drużyny . W meczu finałowym pokonali oni drużynę OPP w Łodzi 1:0. Trzecie miejsce zajęła drużyna KWP w Łodzi, a czwarte policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach.

Turniej stał się okazją do wsparcia Krzysztofa Sobieraja, funkcjonariusza poddębickiej komendy, który został ciężko ranny na służbie i wymaga intensywnej rehabilitacji w prywatnym ośrodku. Dzięki wsparciu kolegów i koleżanek biorących udział w turnieju oraz wsparciu firm udało się zebrać na ten cel około 17 tysięcy złotych.

Wsparcie okazali m.in. Firma K-Flex z Wielenina Kolonii, Termy Uniejów sp.  z o.o., Przedsiębiorstwo ASPER - Magdalena i Piotr Urbaniak, Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski Stanisław Katusza, ZINA, MiniMrówka Uniejów, ARSEM - Arkadiusz i Mariusz Łuczak, Restauracja WABIK Gabriel Wagner.

Najlepszy bramkarz turnieju: Michał Kawczyński

W turnieju udział wzięły drużyny: Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, Komenda Miejska Policji w Łodzi, Ośrodek Szkolenia Policji w Łodzi z siedzibą w Sieradzu, IPA Wieluń, Oddział Prewencji Policji w Łodzi, Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach, Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli, Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu, Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie, Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim.