Zamknij

Jak zdobyć 5000 złotych pakietu rozwojowego? W czwartek spotkanie informacyjne w Poddębicach

09.43, 09.04.2019 M.K Aktualizacja: 10.41, 09.04.2019
Skomentuj
REKLAMA

Jesteś zaangażowany w lokalne przedsiewzięcie i myslisz o założeniu fundacji, stowarzyszenia? Prowadzisz organizację i chcesz się rozwijać? Już w czwartek spotkanie nt. konkursu Aktywator Społeczny, w którym można otrzymac pakiet rozwojowy o wartości 5000 zł.

Konkurs na przyznanie pakietu rozwojowego w wysokości do 5 000 zł właśnie się rozpoczyna. Konkurs AKTYWATOR SPOŁECZNY stanowi część realizacji Projektu OWES "Ja-Ty-My" dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Zapraszamy na spotkanie informacyjne w dniu 11 kwietnia, godz. 14.00 do Starostwa Powiatowego w Poddębicach. 

Operatorem konkursu jest Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My”, a jego głównym celem jest utworzenie przez osoby fizyczne i grupy nieformalne nowych podmiotów ekonomii społecznej (fundacji, stowarzyszeń, które będą prowadziły działania ekonomiczne) lub rozpoczęcie przez organizacje pozarządowe prowadzenia odpłatnej działalności pożytku publicznego lub działalności gospodarczej. 

Konkurs kierowany jest do osób fizycznych i grup nieformalnych, które planują utworzyć podmiot ekonomii społecznej, który będzie prowadził działalność odpłatną pożytku publicznego lub/i działalność gospodarczą oraz organizacji pozarządowych, które dotychczas nie prowadziły działalności ekonomicznej, a taką działalność pragną rozpocząć.

Więcej informacji bedzie można uzyskać podczas spotkania, które odbędzie się 11 kwietnia o godz. 14.00 w Starostwie Powiatowym w Poddębicach.

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%