Zamknij

Ligowe zwycięstwo seniorów

19:27, 26.10.2019 M.K
Skomentuj foto: Mariusz Niedomagała foto: Mariusz Niedomagała

Zawodnicy Term Neru Poddębice odnieśli pierwsze ligowe zwycięstwo w bieżącym sezonie. Podopieczni trenera Patryka Ożadowicza pokonali na obiekcie Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie Borutę Zgierz 4:3.

Poddębiczanie objęli prowadzenie w 30. minucie. Dośrodkowanie Sebastiana Masztakowa wykończył Bartosz Narożnik. Tuż przed przerwą Jakub Niedomagała wygrał pojedynek sam na sam z graczem Boruty, chroniąc swój zespół przed utratą gola.

Po zmianie stron mecz stał się znacznie dynamiczniejszy i atrakcyjny dla kibiców, którzy obejrzeli w tej części spotkania łącznie sześć goli. Po kwadransie poddębiczanie prowadzili już różnicą dwóch bramek. Uderzenie Narożnika dobił Daniel Waszczyk. Kilka chwil później kontaktowego gola zdobył Łukasz Wiśniewski. W 70. minucie było już 2:2, a Niedomagałę pokonał Michał Siennicki. Przyjezdni nie cieszyli się z comeback’u zbyt długo, bowiem 180 sekund później „wejście smoka” zaliczył Cyprian Lewandowski. Skrzydłowy Term Neru w pierwszym kontakcie z piłką trafił do siatki zgierzan. Kilka minut później, strzałem z okolicy szesnastego metra, prowadzenie podwyższył Krzysztof Stachlewski. Środowe strzelanie zakończył Oleksii Naidyshak.

Termy Ner Poddębice – Boruta Zgierz 4:3 (1:0)
Bramki: Bartosz Narożnik 30, Daniel Waszczyk 60,  Cyprian Lewandowski 73, Krzysztof Stachlewski 80 - Łukasz Wiśniewski 65, Michał Siennicki 70, Oleksii Naidyshak 90

Termy Ner Poddębice: Niedomagała - Waszczyk, Bahroun, D. Gzyl, Grzelak, Masztakow (75. Lewandowski), Marciniak, Stachlewski, Narożnik (88. Matczak), Bistuła (90. Kacprowski), Kobryń (88. J. Gzyl)