Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
08:45, 04.04.2020
Duże łóżko z odpowiednim, wygodnym materacem to obowiązkowy mebel w każdej sypialni. Dzisiejsze różnorodne modele zapewniają nie tylko niesamowity komfort snu, ale stanowią również ciekawy element wystroju wnętrz. Zwłaszcza w połączeniu z oryginalną pościelą, której wybór również może przyprawić dziś o zawrót głowy. Niezależnie jednak od fasonu i koloru, jaki będzie miała nasza pościel, trzeba odpowiednio o nią dbać, zapewniając sobie i bliskim jak największy komfort oraz higienę snu. Zatem jak często należy wymieniać pościel?
09:33, 03.04.2020
Nowa placówka Generali i Proama otwarta
14:12, 11.03.2020
Centrum Diagnozy i Terapii ? Kotwica? to nowe miejsce na mapie Poddębic, gdzie wyspecjalizowana kadra stawia na rozwój, naukę i zabawę. Zespół z wieloletnim doświadczeniem składający się z psychologa, pedagoga oraz logopedy pracuje zarówno z dorosłymi, jak i dziećmi oraz młodzieżą.
07:49, 05.12.2019
Wymagane przeglądy w domach jednorodzinnych oraz obiektach budowlanych budownictwa zagrodowego i letniskowego. Jeżeli jesteś właścicielem domu, pamiętaj o wykonaniu niezbędnych przeglądów w trosce o bezpieczeństwo twoje i twojej rodziny. Obowiązki właściciela i zarządcy obiektu budowlanego wynikają z przepisów ustawy z dnia 7 lipca 1994 roku ? prawo budowlane.
15:26, 01.12.2019
Dobra atmosfera w pracy jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o naszym komforcie psychicznym. Jednak w zespole składającym się z różniących się między sobą osób mogą pojawić się jednostki, które skutecznie utrudniają współpracę. Kim są ludzie, z którymi nie lubimy pracować?
15:24, 30.11.2019
Kreatywność jest cechą mile widzianą w niemal każdej pracy. Pomaga w szukaniu nowych sposobów rozwiązywania uporczywych problemów i bardziej efektywnych metod realizacji powierzonych zadań. Są jednak zawody, w których bez kreatywności trudno jest odnieść sukces i liczyć na karierę. Gdzie kreatywność jest szczególnym atutem?
15:22, 29.11.2019
Zbliżające się urodziny mogą być źródłem stresu u osoby pracującej. Zastanawiasz się jak świętować ten dzień, co przygotować dla współpracowników i czy w ogóle wypada cokolwiek urządzać? Pozostałe osoby w biurze zapewne mają dylemat, jak uczcić Twoje święto i jaki wybrać prezent.
15:20, 28.11.2019
Przedstawiciel handlowy od lat jest bardzo poszukiwaną przez pracodawców profesją. Co sprawia, że na portalach z ogłoszeniami o pracę aż roi się od informacji o prowadzonych rekrutacjach na handlowców? Jakie szczególne umiejętności powinna posiadać osoba, która chciałaby rozpocząć karierę zawodową w charakterze specjalisty do spraw sprzedaży?
15:19, 27.11.2019
Praca zespołowa i zadania, do realizacji których trzeba wykorzystać umiejętności interpersonalne ? tu świetnie sprawdzą się osoby z osobowością ekstrawertyczną. Ekstrawertycy zamknięci w ciasnym biurze nie wykorzystają swoich atutów i nie rozwiną skrzydeł. Sfrustrowani i nieszczęśliwi w miejscu swojej pracy nie osiągną sukcesu zawodowego i przyniosą korzyści dla zatrudniającej ich firmy. W jakich zawodach warto wykorzystać osobowość ekstrawertyczną?
15:06, 12.11.2019
Każda pora roku wymaga od kierowców odpowiedniego przygotowania auta. Dmuchając na zimne zadbajmy o nie tak, tak, by uniknąć wszelkich niespodzianek. Doświadczenie i duże umiejętności za kółkiem to nie wszystko. Nie ważne czy daleko czy też blisko, zamierzamy się przemieścić, najważniejsze by zaplanowana trasa przebiegła przyjemnie, komfortowo, a przede wszystkim bezpiecznie .
10:01, 07.10.2019
Rolniku. Ubezpiecz u nas swoje uprawy
REKLAMA
© ipoddebice.pl | Prawa zastrzeżone